10 Nolu Kooperatif kolları sıvadı

Araçlara, 24 saat boyunca takipte olan 4’er kamera takan kooperatif yönetimi, görüntülerin kaliteli olması ve merkezden izlenmesi için de son sistem...

BÜYÜT

Araçlara, 24 saat boyunca takipte olan 4’er kamera takan kooperatif yönetimi, görüntülerin kaliteli olması ve merkezden izlenmesi için de son sistem cihazlar kurdu. Bir aylık hafıza gücü olan sistem için 213 bin lira harcanırken, araçlarda işlenen suçların bu nedenle yok denecek kadar azaldığı belirtiliyor.

 

ANINDA TESPİT

112 üyeli kooperatifin merkezi adeta bir polis izleme merkezi gibi görev yaparken, şikayet halinde de araç ve sürücüsü hakkında anında tespit ve işlem yapılabiliyor. Kurulan sistemle, araç içi izlenebildiği gibi, nerede olduğu, durağında zamanında bulunup bulunmadığı da görülebiliyor. Yeni araçların alınmasıyla kooperatifin toplu taşıma gücünün arttırıldığı da ifade edilirken, çalışma sisteminde de önemli değişiklikler yapıldı.

 

KAN GRUBU

İlk olarak dosyalamaya önem verildiğini belirten kooperatif yöneticileri Mahmut Kavak ve Veysel Kesici, her üyenin kan gurubunun öğrenildiğini söyleyerek, “Bu şekilde kan guruplarını tespit edip, sayı ve isim olarak dosyaladık. Ayrıca, üyeye ve çalıştırdığı şoförlere ait kişisel bilgileri, sağlık durumunu ve diğer bilgileri, belgelerini içeren dosyalar hazırladık. Bu şekilde üyelerimiz ve çalışan şoförlerle ilgili her bilgi mevcut olarak hazır bulunduruluyor. Amacımız, kurum olarak daha da güçlü hale gelmek ve halkımıza en iyi hizmeti verebilmektir’’ dediler.

29 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR