Mehmet Aras’tan gençlere nasihat !!!

SP İl Gençlik Kolları kasım ayı divan toplantısına SP eski İl Başkanı Mehmet Aras konuk oldu. Aras, konuşmasında AKP ve HAS Parti’ye göndermede bulund...

BÜYÜT

SP İl Gençlik Kolları kasım ayı divan toplantısına SP eski İl Başkanı Mehmet Aras konuk oldu. Aras, konuşmasında AKP ve HAS Parti’ye göndermede bulundu.

SP İl Gençlik Kolları kasım ayı divan toplantısı Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Divan toplantısına Merhum SP Genel Başkanı – Milli Görüş Lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın “Seni Çok Özledik” isimli sinevizyon gösterisi sunuldu. Divan toplantısının açılış konuşmasında İl Gençlik Kolları Başkanı Hikmet Aydın “Komünizm, kapitalizm çökmüştür. Şimdi sıra Siyonizmdedir. Siyonizm tarafından basın etkili kullanılmaktadır. Merhum Bülent Ecevit tarafından “Bugün ki iktidarın yaptıklarını bir tanesini biz yapsaydık Türkiye’de her Cuma namazı çıkışında eylem olur” diyordu. Ecevit haklıydı o gün eylem yapanlar bugün iktidardalar. Bugün ki iktidar dün kardeş dedikleri ülkelerle kavgalı duruma gelmiştir” dedi.

KOCAELİ’YE HAKARET
Gençlik Kolları Başkanı Aydın “Ortadoğu’da yapılmak istenen BOP projesidir. Bu proje ile 22 ülkenin sınırları değiştirilmek istenmektedir. AKP iktidarı tarafından hemen BOP Projesinden vaz geçilmelidir. Hemen ardından İslam Birleşmiş Milletleri, İslam ülkeleri askeri gücü ve İslam ülkeleri barış heyetleri derhal kurulmalıdır. Yakın zamanda bir AVM köprüsünde asılı bulunan afişte halkımıza hakaret edilmiştir. “Kocaeliliyim AB’ye hazırım. Çünkü çevremi kirletmiyorum” Kocaeli böyle bir aşağılamayı hak etmiyor. Sizin AB dediğiniz daha düne kadar kokudan yanlarına yaklaşılmayan bir topluluktu. Bu afişin altında Kocaeli Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve MARKA’nın imzaları vardı. Güneş doğunca gecenin hükmü kalmaz” açıklamasında bulundu.

İNSAN 3 YERDE HESAP VERİR
Aydın’ın ardından söz alan SP eski İl Başkanı Mehmet Aras, uzun süredir kamuoyundan uzak olmasından hazırladığı malzemelerle gençlerin dikkatini çekmeyi başardı. Çantasıyla kürsüye çıkan Aras “Bu dava içerisinde olduğunuz sürece hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Herkes bir gün ölecektir. Herkes muhakkak musalla taşına konacaktır. Burada önemli olan hoş bir seda bırakmaktır. İnsan üç yerde hesap vermektedir. Sandık başında, musalla taşında ve mahşer başında vermektedir. Burada hesap sorulacaktır. Bizler makamlar için değil Allah rızası için mücadele ediyoruz” dedi.

AKP – HAS PARTİ’YE GÖNDERME
Aras “Bu sefer iktidara geliyoruz. Çok çile çektik. 2011 bizim için acı bir yıl oldu. Göz yaşı oldu, kara bir yıl oldu. ABD işbirlikçileri arkamızdan bizleri hançerlediler. 10 sene sonra iyileşiyorduk ki bağrımızdan genel başkan seçtiğimiz Numan, bağrımızdan hançer vurdu. Seçimlere 8 ay kalmıştı. Seçime 3 ay kala Milli Görüş Lideri Erbakan hocamıza hak vaki oldu. Yine garip kaldık. Haziranlarda yapılan seçimlerde yüzde 1.5 aldık. Hiç merak etmeyin. AKP içerisinde bölünmeler başladı. İki parçaya bölündüler. Yüzde 50’de gidecekler. ABD’ye uşaklık edenlerin sonu görülmektedir. ABD Irak’a Allaviyi, Afganistan’a Karzaiyi, Türkiye’ye Tayyabiyi getirdi” açıklamasında bulundu.

BOTOKS YAPTIRIYORLAR
Aras “AKP tarafından her şey serbest bırakıldı. Domuz eti askerlerimize yedirdiler. Fuhuş serbest bırakıldı. AKP 10 senedir iktidardadır. İşsizlik, yoksulluk, fuhuş arttı, borçlar arttı. Bu iktidardan kimler memnun. Dükkanlar boşaldı. Emekli, memur, işçi memnun değildir. İktidarın yalakaları memnundur. AKP il binası Perşembe pazarına kuruldu. Orada hiçbir şey yokken şimdi bütün bankalar oraya kuruldu. AKP’de sakal gitti botoks yaptırıyorlar. Yakında kaşlarını aldırırlar. İnsanlarımız o kadar zor duruma düştü ki akıllara zarardır. Milletimizin yüzde 70 kredi kartıyla alı-veriş yapıyor. Kredi kartı borcu yüzünden insanımız eşeğine haciz geliyor. Sabah ezanları internet başında okunuyor. Gençlerimiz perişan duruma gelmişlerdir” dedi.

10 Aralık 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR