Bisiklet dağıtımları Çarşamba günü başlıyor

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın Bisiklet Kenti İzmit Projesi kapsamında 3 yıldan beri öğrencilere ücretsiz olarak bisiklet hediye ediliyor. Şimd...

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın Bisiklet Kenti İzmit Projesi kapsamında 3 yıldan beri öğrencilere ücretsiz olarak bisiklet hediye ediliyor. Şimdiye kadar 15 bin öğrenciye bisiklet verildiğini söyleyen yetkililer bu dönemde de 5 bin öğrenciye daha bedava bisiklet dağıtılacağını söylediler. Bu seneki bisiklet dağıtımının önümüzdeki Çarşamba günü Fatma Seher Orta Okulu’ndan başlanacağını da ifade eden yetkililer “Bisikletlerin tamamını Mayıs ayı ortalarına kadar öğrencilere ulaştırmayı planlıyoruz” dediler.

 

ÖNCE EĞİTİM

Belediye yetilileri, öğrencilere bisikletleri vermeden önce bisiklet eğitimi verildiğini de bildirerek “Belediye Başkanımız, çocuklara bisikletlerden önce nasıl bisiklet kullanılması gerektiği konusunda eğitim vermemizi istiyor. Böylelikle bisiklet kazalarının da önüne geçilmiş oluyor. Şimdiye kadar 30 binden fazla öğrenciye bisiklet eğitimi verildi” şeklinde konuştular.

03 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

nazım - sayın başkan öğrencilere veriyor sağolsun ancak seçimlerden önce her eve bisiklet diyordu yerişne gelmedi.tuvalaeler ücretsiz olacaktı olmadı sadece parktaki ve paşadaki ücretsiz tamam fevziyede rant büyük kızılay merkezide çarşıda ücretsiz olmalıu yenicuma oılmalı.bunlarada bir çözüm lütfen.

Yanıtla . 0Beğen 03 Nisan 11:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR