Vektör için yeni dönem eğitimleri

12 AY BOYUNCA HİZMET Vektör Mücadelesi hizmeti kapsamında yaz ve kış dönemi uygulamaları yılın 12 ayı boyunca ara verilmeden sürdürülüyor. Bununla b...

12 AY BOYUNCA HİZMET

Vektör Mücadelesi hizmeti kapsamında yaz ve kış dönemi uygulamaları yılın 12 ayı boyunca ara verilmeden sürdürülüyor. Bununla beraber özellikle sivrisinek ve karasineklerin aktif üreme periyotlarını kapsayan yaz aylarında gerçekleştirilen çalışmalar yoğun olarak hedef odaklı yapılıyor.

 

CANLI POPÜLASYONU

Çalışmalar kapsamında Mart ayı ile birlikte, 2017 yaz sezonunun rahat atlatılması için erken dönem yaz çalışmalarına başlanDI ve kentimizde önemli vejetasyon alanlarında hücum doz uygulamaları ile başta sivrisinekler olmak üzere hedef canlı popülasyonunun kontrolü amacıyla harekete geçildi.

 

YAZ DÖNEMİ EĞİTİMLERİ

2017 Yaz Dönemi açılışı kapsamında Vektör Mücadelesi Ekiplerine yönelik olarak bilgileri tazelemek ve detaylandırmak üzere Sivil Toplum Merkezi’nde eğitim düzenlendi. Eğitim sonrasında ekiplerin teorik denetimi ve performans tespitlerinin yapıldığı bir de sınav gerçekleştirildi. Öte yandan eğitimler sonrasında 2016 yılında başarı ile bu mücadeleyi sergileyen personele Daire Başkanı Köksal tarafından teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

20 Mart 2017 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR