AKP önderleri dinledi

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği, Kanaat Önderleri İstişare Toplantısı, Aşiyan Tesisleri’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplan...

BÜYÜT


AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği, Kanaat Önderleri İstişare Toplantısı, Aşiyan Tesisleri’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıda AKP’liler, yaklaşan yerel seçimlerin önemine değindi ve destek istedi

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği, Kanaat Önderleri İstişare Toplantısı geçtiğimiz gün Aşiyan Tesisleri’nde yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi. AKP İlçe Başkanı Sedat Yücel ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliğinde kahvaltılı toplantıya, Milletvekili Mehmet Ali Okur, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, teşkilat yöneticileri ile sivil toplu kuruluşlarından, Engelliler Derneği eski Başkanı Emine Cebeci, TEMAD Şube Başkanı Bekir Tülü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Trabzonlular Derneği Başkanı Selami Bulut, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Arslan, Emekliler Derneği Başkanı Ali Kılıç, Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Sertaç Giriftinoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

DEVLETİ YAŞAT Kİ İNSAN YAŞASIN
Toplantıda ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Sedat Yücel ile Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş toplantıya katılan herkese teşekkür etti. Toplantıda konuşan milletvekili Mehmet Ali Okur ise şunları söyledi: “Bizler siyasetimizi ‘Devleti yaşat ki insan yaşasın’ sözü ile yapıyoruz. 2 dönemdir Gölcük’e hizmet eden arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Başarı bir ekip işidir. Ben inanıyorum ki siz bu yapılanları göreceksiniz. Yaptıklarımız elbette yetmez. Yaklaşan yerel seçimde daha iyilerini yapabilmek için sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi.

GÖRÜŞLERİNİZ ÇOK DEĞERLİ
Toplantıda son konuşmayı yapan İl Başkanı Mahmut Civelek ise STK’ların görüşlerine önem verdiklerini söyledi. AKP iktidarının üzerinden 11 yıl geçtiğini söyleyen Civelek, “Birkaç dakika düşünürsek, 11 yılda nereden nereye geldiğimizi görebiliriz. Cumhuriyetimizi her zaman nasıl daha iyiye götürebiliriz diye düşünüyoruz” diye konuştuktan sonra, sözlerini şöyle tamamladı:

KİMSENİN İNANCI YARGILANMAYACAK
“2023 rotasından ayrılmadık. Bir zamanlar hacca gitmek bile yasaktı. Ancak o dönemler bitti. Kim benim inancımı sorgulamaya çalışırsa 1 yıldan 3 yıla kadar yargılanacak. İkinci bir kazanımımızda başörtüsüdür. Bu inancımızın bir gereğidir. Olayı bugün bir bez parçası olarak düşünenler az. CHP bile ‘evet başörtülü vakilimiz olabilir’ diyor. Şimdi gelecek nesillere bakmak lazım. Devlet çocuklarımızı korumak zorunda. Yakında gelen yerel seçimleri sıradan bir seçim olarak görmeyin. O gelsin bu gelsin demenin bir anlamı yok. İktidarımız sürmeli.”

ELLİBEŞ PROJELERİ ANLATTI
Toplantıda ayrıca STK temsilcileri de Gölcük üzerine görüş ve önerilerini dile getirdiler. Kanaat önderlerinin sözlerini dinleyen belediye başkanı Mehmet Ellibeş, “Yeniköy’de yapılan Sanayi Sitesi’ne Gölcük’teki esnafı yerleştirmeyi hedeflemiştik. Ama süreç böyle gelişmedi. Sitenin yapımı uzadı. Gölcüklü sanayicilerin yüzde 5’inin orada yeri var. Biz belediye olarak orası için üzerimize düşen görevin son noktasındayız. 125 metrekarelik alanı sanayi çarşısı olarak planladık ve şu an hazır. Sanayi çarşısı da, Denizevler gibi kentsel dönüşüm projesi haline gelecek. Terminali de kentsel dönüşüm çerçevesinde yapacağımız için askıya aldık. Gölcük’teki esnafların istekleri doğrultusunda prestij caddelerini yaptık. Şimdi diğer caddelerde planlanmış durumda. Kış sezonuna girdiğimiz için projeleri durdurduk. Nisan sonunda inşallah uygulamaya başlayacağız” dedi. Toplantı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

02 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR