Ceyhan: 'Yıldırım ile kutlu yürüyüşe devam'

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, 2.olağanüstü büyük kongrenin ardından il yönetimi ile toplantı yapan Ceyhan, yeni süreç hakkında değerl...

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, 2.olağanüstü büyük kongrenin ardından il yönetimi ile toplantı yapan Ceyhan, yeni süreç hakkında değerlendirme yaparak yöneticilerle istişare etti. Yöneticilere hitaben bir konuşma yapan Ceyhan, 23 Mayıs İtibarıyla AK Parti yeni bir sürece girmiş tazelenmiş ve yenilenmiş kadrosuyla, yeni haftaya başlamıştır, hayırlı olsun, dedi. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğandan bayrağı devralarak partimizi bugünlere başarıyla getiren Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz, ve bayrağı devralan Genel Başkanımız, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın hizmet bayrağını daha yukarılara çıkaracağına inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyoruz, dedi.

 

GENÇLERİMİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM

AK Parti sevdalılarının Ankara Arena Spor Salonunu hınca hınç doldurduğunu vurgulayan Ceyhan, yağmura rağmen salona giremeyen binlerce kişi ilk günkü aşkla ve heyecanla orada davasına ve sevdasına sahip çıkmıştır, dedi. Kocaeli Gençliğinden övgüyle söz eden Ceyhan Türkiye’ye nam salmış neredeyse marka haline gelmiş olan Kocaeli Gençlik Kolları her zaman olduğu gibi 22 Mayıs’ta yapılan Kongreye damgasını vurmuştur, gençlerimizin her birini gözlerinden öpüyorum, yürekten kutluyorum, dedi.

 

MİLLET VE MEMLEKETE HİZMET ETMEYE DEVAM

Millet Adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hedeflerimize ulaşmak ülkemizi hedeflerine dolu dizgin götürmek için Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın kader arkadaşı, gönül arkadaşı, yol arkadaşı olan Yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım ile kutlu yürüyüşe durmadan, yorulmadan devam edeceğiz, Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın ‘’Sayın Cumhurbaşkanım, söz veriyoruz, sevdan sevdamız, davan davamız, yolun yolumuzdur’’ sözlerini hiç aklımızdan çıkarmadan millete ve memlekete hizmete devam edeceğiz, dedi.

 

KOCAELİ TEŞKİLATI OLARAK TAM DESTEK

Büyük Türkiye yolculuğunda Kocaeli teşkilatları olarak liderimizle, Genel Başkanımızla bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürecek, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, teşkilatımızla Türkiye’de sayısız destanlar yazmaya, büyük ve öncü Türkiye olma yolunda Cumhurbaşkanımıza ve Genel Başkanımıza desteklerimizi esirgemeyeceğiz, Halka hizmet, Hakk’a hizmet inancıyla Genel Başkanımız Binali Yıldırım ile Kutlu Yürüyüşe Devam Edeceğiz, dedi.

 

TERÖRÜ TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNDEN ÇIKARACAĞIZ

Terörle mücadelenin Genel Başkanımız Binali Yıldırım döneminde de kararlılıkla devam edeceğini ifade eden Ceyhan, Ülkemizi, meşgul eden terör öncelikli sorunumuz olmaya devam edecek, milletimizin birliğini ve kardeşliğini ebedi kılmak adına milli meselemiz terörle mücadele amansızca sürecek, diyen Ceyhan, Yıldırım’ın terörle mücadele konusunda söylediği ‘’ Milletimiz rahat olsun, bu terör belasını çok değerli kardeşlerim, Türkiye’nin gündeminden çıkaracağız’’sözlerini çok önemsediğini belirterek, tekraren kongrenin millet ve memlekete hayırlı olmasını dileyerek sözlerine son verdi. Toplantıda il yöneticilerine Ay yıldız baskılı tişört ve Kocaeli Gençlik Kollar Baskılı atkılar, dağıtıldı.

Haber: Serkan BORLAK

24 Mayıs 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR