HEPAR İzmit İlçe Başkanlığı’nda görev değişikliği

2015 Genel Seçimleri’ne kuvvetli girmek isteyen partide Kocaeli’de ilk açılışı yapılan İzmit İlçe Başkanlığı’nda da İlçe Başkanlığı görevine Ümit Sal...

BÜYÜT

2015 Genel Seçimleri’ne kuvvetli girmek isteyen partide Kocaeli’de ilk açılışı yapılan İzmit İlçe Başkanlığı’nda da İlçe Başkanlığı görevine Ümit Salih Bolol atandı. Kuruluşundan itibaren dikkat çeken çalışmalara imza atan İlçe Başkanı Mehmet Soner Özbey il genelinde sürdürülecek teşkilatlanma çalışmalarından sorumlu olmak üzere İl Başkan Yardımcılığı görevine atanırken İzmit İlçe sekreteri Ümit Salih Bolol yeni ilçe başkanı oldu. 31 yaşında ve İzmit doğumlu olan Ümit Salih Bolol, Endüstri Mühendisi. İzmit İlçe teşkilatının tanıtım ve propaganda faaliyetlerinde kuruluşundan itibaren aktif olarak yer alan yöneticilerindendi.

 

Ümit Salih Bolol’un yaptığı açıklama; “HEPAR ailesi olarak 21. yüzyılın Kuva-i Milliye Hareketi olarak yola çıkmış bir grubuz. Bir siyasi partiden öte vatansever halk hareketiyiz. Tüm üyelerimiz Türk Milleti için girilmiş bu mücadelede verilen her görevi yerine getirmeye hazırdır. Şahsımı bu göreve layık gören parti yöneticileri ve dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Başkanımız Mehmet Soner Özbey ve yönetim kurulumuz ile birlikte 2015 seçimleri için stratejilerimiz ve yol haritamız belliydi, çalışmalarımıza ara vermeden aynı azimle devam edeceğiz” dedi.

27 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Gürkan - Hayırlı uğurlu olsun ... HEPAR Türk milletinin aradığı kandır ihtiyacı olan partidir !!! Başarılar ... HEPAR GELİYOR !!!

Yanıtla . 0Beğen 27 Kasım 09:41
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR