Konak Hastanesi Tüp Bebek Ünitesinde ilk bebek dünyaya geldi

Dış merkezlerde 3 kez tüp bebek denemesi bulunan hastanın, Konak Tüp Bebek Ünitesindeki ilk denemesinde gebelik elde edildi. Uygulanan tedavi sonucun...

Dış merkezlerde 3 kez tüp bebek denemesi bulunan hastanın, Konak Tüp Bebek Ünitesindeki ilk denemesinde gebelik elde edildi. Uygulanan tedavi sonucunda 17 Aralık’ta dünyaya gelen bebek, tüp bebek tedavisine devam eden aileler için de bir umut oldu. Tedavi sonrasında ilk bebeğin dünyaya gelmesinin mutluluğunu yaşayan Tüp Bebek Ünitesi ekibi, bu başarıyı tüm başvuran hastalar için gerçekleştirmeyi hedefliyor.

 

BU TÜP BEBEK ÜNİTESİNDE MUTLULUK SİZE DE ÇOK YAKIN

Tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş bir birim olan Konak Hastaneleri Tüp Bebek Ünitesi “Mutluluk size çok yakın” mesajıyla hastaların her tür gereksinimine uygun bir anlayışla hizmet veriyor. Altyapı, teknik donanım ve ekipmanıyla infertilite tedavilerinin yapıldığı ünite, etik kurallar çevresinde tedavi süresince tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ünite, bebeği olmayan çiftlerin tedavisinin yanı sıra gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşılan problemlere de çözüm getiriyor.

 

Hizmet standartları ve hasta dostu yaklaşımıyla Konak Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi, sadece Kocaeli’den değil yakın ve uzak tüm illerden de hasta kabul ediyor ve konaklama konusunda yardımcı oluyor.

21 Aralık 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR