Derince Kent Konseyi’nin ilk işi muhtarlarla istişare oldu

İlk ziyaretler muhtarlara Derince’de sivil toplum kuruluşlarının iştirakiyle oluşan Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, seçimlerin ardından ilçe merke...

BÜYÜT

İlk ziyaretler muhtarlara

Derince’de sivil toplum kuruluşlarının iştirakiyle oluşan Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, seçimlerin ardından ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarlarına nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor. Seçimlerin ardından göreve gelen Derince Kent Konseyi Başkanı Hasan Malo, genel sekreter İsmail Hamzaoğlu, yönetim kurulu üyeleri Zafer Demir, Ünal Köprülü, Emine Altındağ, Bahadır Aligül, Sait Topal ve Yavuz Abdullahoğlu, ilçedeki muhtarlarla bir araya geliyor. Bu bağlamda Derince Kent Konseyi Başkanı Hasan Malo ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Ali Cenk Akgün, Yenikent Mahalle Muhtarı Asuman Ekerer, Çenedağ Mahalle Muhtarı Osman Koçyiğit, Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım ve Fatih Mahalle Muhtarı Şenay Mengüloğlu’nu ziyaret etti.

 

Birlikte çalışmaya hazırız

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyaretlerde muhtarlar Kent Konseyi Başkanlığına Seçilen Hasan Malo ve ekibine başarılar dileyerek önümüzdeki süreçte Derince ve mahallelerin menfaati için Kent Konseyi ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Derince Kent Konseyi Başkanı Hasan Malo da yaptığı değerlendirmelerde “Kent Konseyi olarak seçim sonrası ilk ziyaretlerimizi muhtarlarımıza yaptık. Amacımız muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizde Kent Konseyi olarak katkı sunacağımız ve birlikte çalışacağımız proje ve önerileri paylaşmak. Bizleri ağırlayan ve desteklerini sunan muhtarlarımıza teşekkür ederek önümüzdeki süreçte beraber çalışma için her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

09 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR