Kartepe Belediyesi’nde Yeni Görevlendirmeler

    Hüseyin Üzülmez’in başkanlığını yaptığı Kartepe Belediyesi’nde, belediye hizmetlerindeki işlevselliği arttırmak üzere birim müdürleri arasında yen...

BÜYÜT

 

 

Hüseyin Üzülmez’in başkanlığını yaptığı Kartepe Belediyesi’nde, belediye hizmetlerindeki işlevselliği arttırmak üzere birim müdürleri arasında yeni düzenlemeler yapıldı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Mustafa Kasımoğlu, yeni kurulan Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne atandı. Park Bahçeler Müdürlüğüne de Cengiz Dalkıran getirildi.

 

30 Mart yerel seçimlerinden sonra Hüseyin Üzülmez’ in başkan seçilmesiyle Kartepe Belediyesi’nde yeni bir dönem başladı. Partisinin ilçedeki oy oranını da arttırarak seçimleri kazanan Üzülmez, sosyal, ticari, yönetim ve belediyecilik tecrübelerini de kullanarak vizyon projelerini bir bir hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bunun için de yönetim kademelerinde çeşitli değişiklikler yaptı.

 

YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

 

Belediye hizmetlerinin daha hızlı ve çözüm odaklı gerçekleşmesi için Kartepe Belediyesi bünyesinde Yapı Kontrol Müdürlüğü kuruldu. Hali hazırda Park Bahçeler Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Mustafa Kasımoğlu, yeni kurulan müdürlüğe Yapı Kontrol Müdürü olarak atandı.

 

1964 doğumlu olan Kasımoğlu, Hacettepe Üniversitesi Karadeniz Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümü mezunu ve halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümüne devam ediyor. Mustafa Kasımoğlu, evli 1 çocuk babası.

 

PARK BAHÇELER MÜDÜRÜ CENGİZ DALKIRAN OLDU

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevine getirilen Cengiz Dalkıran, yurt dışı iş tecrübelerinde edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerini kullanarak Kartepe İlçesinin turizm cazibe merkezi haline gelmesi için yüksek performans ile çalışacağını ifade etti. 1972 doğumlu, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu olan Dalkıran, evli 3 çocuk babası ve iyi derece de İngilizce biliyor.

12 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR