Çavuşoğlu: "Elektriğimiz, doğalgazımız kesildi de ne oldu?"

    Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un Derincespor AŞ'nin kaldığı tesislerin elektrik, su, doğalgaz ve internetini kesmesi üzerine harekete...

BÜYÜT

 

 

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un Derincespor AŞ'nin kaldığı tesislerin elektrik, su, doğalgaz ve internetini kesmesi üzerine harekete geçen Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu, tüm abonelikleri üzerine aldı ve bu sorunu ortadan kaldırdı. Bir hayli sitemli olan Başkan Çavuşoğlu "Elektriğimiz, doğalgazımız kesildi de ne oldu? Bu hareketin kime ne faydası oldu" diye konuştu

 

YILDIRMA POLİTİKALARI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ

Çavuşoğlu pes etmeyi düşünmediğini belirtti ve şunları kaydetti. "Uzun süreden beri baskılarla, yıldırma politikaları ile karşı karşıyayız. En son tesislerin elektrik, su ve doğalgazını kestiler. Ancak abonelikleri üzerime aldım. Kime ne faydası oldu bu hareketin. Çim biçme makinesini aldılar. Bir gün idarelik çim biçme makinesini Gençlik Spor'dan aldım. Bu gün ise sıfır makine alarak sorunu çözdük. Şimdi traktör alıyorum. Traktör de geldiği zaman çimimiz ile ilgili bir sorunumuz hiç olmayacak" dedi.

 

BASİT BİR YOL İZLENDİ

Çavuşoğlu maddi bir beklenti içerisinde asla olmadığını yineledi ve "Derince'de başarı ve istikrarı istikrar istenmiyor mu? Bizler ne yaptık bu insanlara? -Derincespor'un değeri 1 lira mı?- diye soruyorlar. Ben istesem Derincespor'u için 300-400 bin lira veremez miydim? İşte onu yapsaydım bana "Derince'nin değeri bu kadar mı?" diye sorma hakları olabilirdi. Sembolik olarak verilen bu rakamdan da, bizim Derincespor'dan herhangi bir beklentimizin olmadığı anlaşılabilirdi. Ancak burada çok basit bir yol izlendi” dedi. 

 

GEREKENİ YAPARIZ

Başkan Çavuşoğlu başarısız olduklarında gerekeni tabii ki yapacaklarını belirtti ve "Derincespor tabii ki bizim ve arkadaşlarımızın değil. Olamaz da. Bizler istikrardan, başarıdan yanayız. Bizler başarısız olursak zaten gerekeni yaparız. Ancak yapılan söylemler, bizim Derincespor'u babamızın malıymış gibi yöneteceğimiz algısını oluşturuyor. Kimse merak etmesin, kimsenin aklında bir şey kalmasın. Başarısız olduğumuzda ilk gidecek kişi ben olurum. Kendi başımıza sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu kulüp Derince'nin, bu kulübün önü açık, bizler hiç bir şeye mani olmuyoruz. Bize destek verilmiyorsa, köstek de olunmasın" diye konuştu.

 

BULUT TUTARLI KONUŞMUYOR

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un tutarlı konuşmadığını öne süren Çavuşoğlu "Derince'nin siyasetinde önemli bir yeri olan biri ile seçimlerden önce Başkan Bulut'un yanına gittik. Başkan Bulut bana hiç bir zaman "Şahin Bey, bırakın" diye bir şey söylemedi. Bilakis yönetime 2-3 kişi verip destek olacağının altını çizdi. Seçimlerden sonra da aracı vasıtası ile görüştük, ancak görüntü ortada. Değişen neydi?" dedi.

 

DÜN NE DEDİYSEK BUGÜN DE AYNISINI DİYORUZ

Şahin Çavuşoğlu son olarak hedeflerinin üst lig olduğunu yineledi ve "Dün ne dediysek, bu gün de aynılarını diyoruz. Teknik ekibimizden memnunuz. Haftaya transferlerimizi yapmaya da başlayacağız. Daha önce bazı şeylerin planlamasını yapmıştık. Sezon boyunca giderlerimiz ve gelirlerimizin neler olabileceğini hesapladık. Hedefimiz belli. Bu takımı 2. Lig’e çıkarmak için elimizden ne gelirse yapacağız. Derince'nin adını her zaman olduğu gibi, yine en şekilde duyuracağız. Yeter ki bize mani olunmaya kalkışılmasın" diyerek sözlerini tamamladı. 

01 Haziran 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR