Genç Saadet’te başkan değişti

Beybaba restoranda düzenlenen devir teslim toplantısında, 4 yıldır sürdürdüğü bu görevin kendisi için onur verici bir dönem olduğunu belirten Günler;...

BÜYÜT

Beybaba restoranda düzenlenen devir teslim toplantısında, 4 yıldır sürdürdüğü bu görevin kendisi için onur verici bir dönem olduğunu belirten Günler; “Bu süre içerisinden yüz akı ile hizmet ettiğimizi düşünüyorum. Bu erdemli görevi partimizin çeşitli kademelerinde görev alan değerli Sinan Aras kardeşimize gönül rahatlığı ile teslim ediyorum. Kendisinin bu görevi layıkıyla başaracağını ve bundan sonra bayrağı çok daha ileriye taşıyıp Saadet Partisinin misyonunu en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancım tamdır” dedi.

 

Devir teslimin ardından kısa bir açıklama yapan Aras; “Bugüne kadar partimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Muhammet Günler başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah’u Teala tek seferde isabetli kararlar alabilmeyi aldığımız kararları uygulaya bilmeyi nasip etsin, Allah utandırmasın” dedi.

 

Muhammet Günler, görev değişimi sırasında kendisine emanet edilen Kuran’ı Kerim ve Türk bayrağını yeni başkan Sinan Aras’a teslim etti. Bizler Bu yüce Kuran Nizamını yer yüzüne hakim kılmak için bu kutsal bayrağımızın yere düşmemesi için bütün gücümüzle çalışmak zorundayız, bizler bu emaneti yeni sahibine teslim ediyoruz dedi.

Toplantı çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.


Sinan Aras Kimdir?         

1987’de Gebze doğdu. Anadolu Üniversitesi İşlet bölümünü okudu. Milli Görüş hareketine Anadolu Gençlik Derneğinde yönetici olarak başlayan Aras, sırasıyla Saadet Partisi Gebze İlçe Gençlik Kolları ve Kocaeli İl Gençlik Kolları Yönetimlerinde aktif olarak görev aldı. Son olarak Arapçeşme Mahalle Temsilciliği görevini yürüten Aras, Evli ve bir erkek çocuk sahibidir.

05 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR