“Muhtarlar çalışma arkadaşımız”

Gölcük Belediyesi Mahalle Muhtarları toplantısı Sanat Galerisinde gerçekleştirildi. Toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanı sıra Gö...

Gölcük Belediyesi Mahalle Muhtarları toplantısı Sanat Galerisinde gerçekleştirildi. Toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanı sıra Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, Gölcük İSU Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal ve mahalle muhtarları yer aldı.

“UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Mahalle muhtarlarının istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği faaliyetler hakkında konuşan Başkan Ellibeş, önemli mesajlar verdi.

İSTEKLERİN YAPILASI

İÇİN TALİMATLAR VERDİ

Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar sorunlarını anlatırken Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, muhtarların sorunlarını tek tek not alarak toplantının sonunda isteklerin yapılması için gerekli talimatlar verdi.

07 Ağustos 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR