Karaosmanoğlu: Halk kendisi için çırpınan kadroları tercih ediyor

AK Pati Başiskele İlçe Yönetimini ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşmasında halkın kendisi için çırpınan kad...

BÜYÜT

AK Pati Başiskele İlçe Yönetimini ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşmasında halkın kendisi için çırpınan kadroları tercih ettiğini belirtti. Karaosmanoğlu  “AK Parti, siyasete seviye getirdi. Siyasi olgunluk ve iş yapma niyeti, bizi iktidarda kalmamızı sağlayan en önemli etkenlerden bir tanesidir. Halkımız kavga eden değil, ülkesi için çırpınan siyasi kadroları tercih ediyor” dedi. AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır ve diğer yönetim kurulu üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

 

“KONGRELERİMİZ BİZE YAKIŞAN ŞEKİLDE OLDU”

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kongrelerimizi ilçe bazında tüm kentimizde tamamladık. Bize yakışan siyasi olgunlukta ve seviyede kongrelerimizi tamamlayarak, örnek bir seçim süreci geçirdik. Bu seviye partimizin Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreninden, Genel Başkanlık seçimi süreciyle de bu üst düzey kültür bizlere örnek oldu. Siyaseti hak ve halk için yapınca ortaya bu güzellikler çıkıyor. AK Parti, Türkiye’de siyasete bir seviye getirdi. Kendi kongrelerinde kavga eden bir kadro, ülkeyi yönetiminde başarılı olamayacağını hepimiz biliyoruz. Bunu halkımızda biliyor, görüyor ve değerlendiriyor” şeklinde konuştu.

 

“FİTNE VE FESATÇILAR ASLA BİTMEZ”

Siyaseti bir hizmet hareketi olarak gördüklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımız bu güzel karakterli çalışmaları, artık partimizin kemikleşmiş bir siyasi anlayışı oldu. İtişmelerin, birbirinin aleyhine yapılan dedikoduların yeri bizim partimiz değildir. Zaten hiçbir zaman bu şekilde olmadık, olmayacağız da. Bu şekilde yapılan bir siyasetin de bereketi olmaz. Küskünlük çıkartmak isteyenler, fitne ve fesatçılar rahat durmayabilir” ifadelerini kullandı.

 

“YASAKÇI ZİHNİYETLERİ BU MİLLET UNUTMADI”

Halkımızın yasakçı zihniyetleri hiçbir zaman unutmadığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Geçmiş yıllarda ki o yasakçı zihniyetin ülkemizde bir daha iktidara gelemeyeceğini bu millet bize her seçimde gösteriyor. Ancak asla şımarmayacağız. Vatandaşımızın hizmetinde olacak, bu vatana aşık olan bu teşkilatlar çalışarak görevini en iyi şekilde yapmaya gayret edecek. Bilerek asla ama asla bir vatandaşımızın hakkını hukukunu çiğnemeyeceğiz. Devletin malını koruyoruz ve korumaya devam edeceğiz. Devletin fırsatlarını siyasete alet etmediğimiz için bu zamanda kadar iktidarda kaldık. Dedikodulara, yalancılara ve iftiracılara asla fırsat vermeyeceğiz. AK Partimizi daha güçlü bir şekilde iktidarda tutmak için, daha çok çalışacağız. Yerel seçimden daha fazla çalışacağız. Bir oyla seçim kazanacak gibi çalışmalıyız” diye konuştu.

 

“CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ BİZİM İÇİN REFERANSTIR”

AK Partinin insanımızın gönlünde yer tuttuğunu sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “7 Haziran milletvekilliği seçiminde, Başiskele’de yüzde yetmiş birin altında kesinlikle kalmamalıyız. Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınan oy oranları ilçelerimiz için birer referans olarak görüyorum. Başiskele ilçe teşkilatı, çıtasını en az bir puan daha yukarı çekmelidir. İlçemize yeni yerleşen vatandaşlarımıza yakın ilişki kurmalıyız. Kadın ve gençlik kollarımızla vatandaşımıza misafir olalım. Hoş geldin diyerek, her hangi bir ihtiyaçları varsa soralım. İnsanın gönlünü alamazsak, oyunu da alamayız. Gençlerimizle mutlak tanışalım. Yeni seçmenlerle ilişki içinde olmalıyız. Kadın kardeşlerimiz kendi alanlarında zaten gönülden, hizmet sevgisiyle çalışıyor. Tüm teşkilat üyelerimizi ve içten ülke sevgisiyle bu hareket için gayret eden tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

 

“TATİL YAPMAYI DÜŞÜNMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

2023 Hedefi için Haziran seçimlerinin önemine işaret eden Başkan Karaosmanoğlu, “Seçim çalışmaları için teşkilatlarda ki bütün üyelerimize görev verip sahada ki çalışmalara ağırlık vermemiz gerekiyor. Mahalle başkanlarımız hizmet dertlisi olmalıdır. Mahallemde oy oranımız nasıl 5 puan daha yükselir diye düşünmelidir. Partimize gönül vermiş teşkilat üyelerimiz canla başla çalışmalıdır. Harman ve hasat zamanın geldiğini bilmek gerekir. Memleket ve insanlık için oy kullanacağız. Tatil yapmayı düşünmeden gücümüzün son haddine kadar bu dava şuuru için mücadele edeceğiz. Teşkilatlarımız uyanık olacak ve sandığa sahip çıkacak. Bereketli olacağına inandığım 7 Haziran seçimlerinde, sandıklar açıldığında büyük sevinç yaşayacağız. Halkımızdan aldığımız mesaj bu yöndedir. Başbakanımızın koyduğu hedefi ulaşmak için tam teslimiyetle çalışacağız” dedi.

26 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR