“AKP’liler evlerine Suriyeli alsın”

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkan Yardımcısı Remzi Kaya, yaptığı açıklamalarda Suriyelilerin vatandaşlığını kabul etme şartını dile getirdi. Ülkem...

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkan Yardımcısı Remzi Kaya, yaptığı açıklamalarda Suriyelilerin vatandaşlığını kabul etme şartını dile getirdi. Ülkemizde yaşanan terör olaylarına da değinen Remzi Kaya, Suriyeliler için bir tek şart ortaya sürdü.

 

iceeee.jpg

 

“AKP’LİLER EVLERİNE BİR SURİYELİ ALSIN”

Suriyeliler konusunun ülkede sorun teşkil edeceğini dile getiren Kaya, “Suriyeliler, kendilerini ülkeye alanların onlara hakim olacak bir planları olmayınca ellerin kollarını sallayarak istedikleri şehirde, istedikleri bölgeye giderek yayıldılar. İşgalci gibiler. Hükümsüz ve her şeyden bihaber hükümet bu kabahatler zincirini örtbas etmek için vatandaşlık ve konut vererek kurtulmak istiyor. Ben Suriyelilere vatandaşlık verilmesine bir şartla karşı çıkmayız, o da AKP’liler evlerine birer Suriyeli alıp birlikte yaşaması, mirasını paylaşmasıdır” dedi.

 

“TERÖR MÜCADELE SÜRMELİ”

Yaşanan terör olaylarına da değinen Kaya, şu açıklamayı yaptı: “Bölgede görevli arkadaşım son yapılan ve 5 askerin şehit olduğu saldırının belediyeye ait araçla yapıldığını söyledi. Bombayı da belediyenin garajında yüklemişler. Eğer terörü bitirecekseniz meclisteki vekiller, belediye başkanları, eş başkanları, kamuda çalışan destekçilerinin derhal işlerine son verilerek etkin bir mücadele yapılmalı. Bu konuda hükümetin atacağı her adımı destekleriz. Ayrıca idam geri getirilmeli. Yağlı urganın çözemeyeceği sorun yoktur.”

13 Temmuz 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

06

remzi kaya - VANTİLATÖR GİBİ DÖNENLER SURİYELİLERDE SİZİ KANDIRMASIN....

EMRİ KİM NEREDEN VERDİ

*Rusyadan neden özür dilendi.

*İsrail terör devletinden dost devlete neden terfi etti.

*Mısırın Rabiası ne olduda heyet gönderiliyor.

*Katil Esed politikası neden çöktü ve neden ilişkiler düzeltilmeye çalışılıyor.

*Suriyelilere vatandaşlık bir anda nereden çıktı.

*Davutoğlu bu beş bilinmeyene hayır dediği için mi alaşağı edildi.

*SİHİRLİ DEĞNEK KİMİN ELİNDE???...

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
05

remzi kaya - Asıl terbiyesiz ve ahlaksızlık kendi vatanını ,toprak ve bayrağını savunmayıp arkasında kutsallarını ve ölülerini bırakarak çareyi kaçmakta bulmuş ve ilk bulduğu fırsattada avrupaya kaçma hesabı yapanlara vatandaşlık vermek isteyenler ve sarayın her dediğine paraşutsuz atlayan zavallılardır.

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
04

ECE GRE - Neden terbiyesiz ahlaksız herifmiş işinizemi gelmedi?Çok doğru söylüyor madem vatandışlık verilsin istiyorsunuz madem din kardeşiyiz hepiniz evinize birer Suriyeli aile alıp bakın ozaman.Çok meraklısınız ya!!!

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
03

vatandaş - ben bir vatandaş olarak karşıyım adam savaştan kaçmış ülkesini yağmalamış sığınmacı olarak almışsın birde vatandaşlık diyorsun şimdide ev diyorsun kendi vatandaşın akari ücretle zor geçinirken yapmayın yetimin yoksulun hakkını peşkeş çekmeyin

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
02

Öncelik - Sayın başkanım bizim suriyelilere sahip çıkma noktasında bi sıkıntı yok ,sıkıntı öncelik Bu vatanın evlatları olmalı hepimiz yardım edelim ancak vatandaşlıktı,maaştı,toki den e falan bunlar kabullenebilecek şeyler değil.Bu arada ben Ak partili değilim oyum da nasip olmadı.

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
01

ilo - terbiyesiz ahlaksız herif....

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 09:25
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR