Aydınlar Ocağı’ndan seri ziyaretler

  Kocaeli Aydınlar Ocağı yönetimi Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ecz. Selçuk Arslan, Genel Sekreter Hasan Uzunhasanoğlu, İlim ve...

BÜYÜT

 

Kocaeli Aydınlar Ocağı yönetimi

Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ecz. Selçuk Arslan, Genel Sekreter Hasan Uzunhasanoğlu, İlim ve İstişare Kurulu Başkan Vekili Ahsen Okyar ve Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Körfez’deki İGSAŞ Fabrikasını ziyaret etti. Burada Genel Müdür Turan Tok, Bakım Onarım Müdürü Mehmet Uysal, Elektronik Bakım Başmühendisi Taner Şanlı ile görüştü.  

GEBZE ZİYARETİ

Gebze Gazetesine geçen Aydınlar Ocağı heyeti burada Gebze Gazetesinin kurucusu İsmail Kahraman ile bir araya gelerek belgesel çekimleri ile ilgili bilgi aldı.  GYTE Fen Fakültesine giden Aydınlar Ocağı grubu, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünde öğretim üyesi Gebze Türk Ocağı Başkanı Prof. Dr. İ. Yavuz Sezen’i ziyaret etti.

DARICA OCAK BAŞKANI

Daha sonra Aydınlar Ocağı yöneticileri, TSE Deney ve Kalibrasyon Başkanı – Marmara Bölge Koordinatörü Mehmet Hüsrev ile makamında görüştü ve 22 laboratuvarda sürdürülen çalışmalar ve kalitede gelinen nokta ile ilgili bilgi aldılar. TSE’den sonra Darıca Aydınlar Ocağı Başkanı Selahattin Türkmen ile işyerinde görüşen heyet İzmit’e döndü.

21 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR