Gölcük’te Vizyon 2023 Projeleri devam ediyor

Gölcük Belediyesi’nin büyük önem verdiği projelerden birisi olan ve Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Kent Konseyi’nin de desteklediği, Gölcük’te Öğrenim G...

BÜYÜT
Gölcük Belediyesi’nin büyük önem verdiği projelerden birisi olan ve Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Kent Konseyi’nin de desteklediği, Gölcük’te Öğrenim Gören 13-16 Yaş Aralığı Öğrencilerin Öz-Disiplin Anlayışına Dayalı Akran Arabuluculuğu Programlarının Uygulanması ve Değerlendirilmesi projesi başladı. Toplantıda Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş,Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kocaeli Üniversitesi adına proje yürütücüsü Yrd. Doç.Dr. Gülşen Öztürk ve proje görevlileri hazır bulundu.


TEŞEKKÜR ETTİ

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk yaptığı açılış konuşmasında Gölcük Vizyon 2023 projesi hakkında genel bilgi verirken eğitime katılan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü de ayrıca kutladı. Daha sonra söz alan Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş da sözlerine öğretmenler günün kutlayarak başladı. Projenin öneminden genel olarak yapılan çalışmalardan bahsedip katkı da bulunan herkese teşekkür etti.

ANALİZE DAYALI

Kocaeli Üniversitesi adına Proje Yürütücüsü Yrd Doç.Dr. Gülşen Öztürk proje hakkında bilgi vererek seminere katılan rehber öğretmenlere bu projenin önemini aktararak bu projeyi birlikte başaracaklarını ifade etti. Gölcük Belediyesi’nin, Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında uygulanan proje ihtiyaç analizine dayalı bir akran arabuluculuğu eğitim programı geliştirilerek ilki rehber öğretmenlere olmak üzere daha sonraki eğitimler öğrencilere de uygulanacağı belirtildi.

25 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR