Türk Telekom 2016’nın da değerlisi

Türk Telekom, dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinin sıralandığı Telecoms 500 listesinde 2016 yılında da “Türkiye’nin en değerli telekomü...

Türk Telekom, dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinin sıralandığı Telecoms 500 listesinde 2016 yılında da “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası” oldu.

Türk Telekom, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından her yıl düzenli olarak yayınlanan ve dünyadaki en değerli telekomünikasyon markalarının sıralandığı Telecoms 500 listesinde, bu yıl da “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası” oldu. 8. kez Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olarak, değişimlerin ve yeniliklerin öncüsü olma vizyonuyla hareket ediyoruz. İki yıl önce başlattığımız entegrasyon sürecimizde, geçen yıl markamızın yapısında önemli değişiklikler gerçekleştirdik. Yeni yapımızda, marka kimliğimizi temsil eden dinamizm, müşteri odaklı olma ve çeşitlilik değerleri; hizmetlerimizin odağını oluşturuyor” dedi.

Yatırıma devam...

Türkiye’nin en büyük “çoklu ürün portföyüne sahip oyuncusu” konumunda olduklarının altını çizen Aslan, “Bundan aldığımız güçle, marka değerimizi ve müşterilerimize sunduğumuz değeri artırmaya, Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

4.5G için çalışmalarına hızla devam ettiklerini de aktaran Rami Aslan, “Ülkemizin dijital devriminin ‘ana ortağı’ olacağız. Türkiye’nin telekomünikasyon sektörüne en fazla yatırımı gerçekleştiren marka olarak, ülkemizin dijitalleşmesini ve istikrarlı büyümesini hızlandırmak için hem altyapı yatırımlarımızı sürdürmekte hem de yüksek hızda internet kullanımının ülkemizin her noktasına yayılmasını sağlamakta kararlıyız” dedi.

Önümüzdeki üç yılda 10 milyar TL yatırım yapacaklarını kaydeden Aslan, “Ayrıca, iş modelimizin temelini oluşturan insanlarımızın hayatına değer katma vizyonuyla, ülkemizin teknolojik ve sosyal gelişimi için kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

16 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR