Üzülmez: Teyakkuz halindeyiz

Kartepe Belediye’sinin ekim ayı meclis toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında gerçekleşti...

BÜYÜT

Kartepe Belediye’sinin ekim ayı meclis toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında gerçekleşti. Gündemdeki 4 maddeyi görüşerek karara bağlayan meclis üyeleri ekim ayı meclis toplantısının ikinci birleşimi için 15 Ekim Perşembe günü saat 10.00’da tekrar toplanacak.

 

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Gündemde yer alan rapor maddeleri arasında yer alan Rahmiye Mahallesi’ndeki yeni Kültür Merkezi ve Düğün Salonu’na Rıdvan Çetin adı verilmesi meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Plan ve Proje Müdürlüğü’nün uygulama imar planı değişikliği, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün İmar Komisyonu raporu ile ilgili ek süre talebi, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün unvan değişikliği ile ilgili yazısının yer aldığı maddeler meclis üyelerince kabul edildi.

 

“YATIRIMLAR SÜRÜYOR”

Hüseyin Üzülmez, “Aşırı yağışlar nedeniyle oluşan selle ilgili olarak ilgili kurumlarla koordineli çalışmalar içerisindeyiz. Genç ilçelerden biri olan ilçemizde alt yapı yenileme çalışmaları devam ediyor. İlk yaşanan sel afeti sonrası artarak devam eden yatırımlar da aralıksız sürüyor. Her türlü ekipman ve ekiple daha önceki sıkıntılara maruz kalmamak için teyakkuz halindeyiz” dedi.

02 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR