CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, partililere bilgi verdi!

CHP Mersin Milletvekili ve Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Baş Danışmanı Aytuğ Atıcı, ilimizdeki partililere yönelik düzenlenen eğitim progr...

CHP Mersin Milletvekili ve Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Baş Danışmanı Aytuğ Atıcı, ilimizdeki partililere yönelik düzenlenen eğitim programına katıldı. Kocaeli ve Sakarya’dan partililerin katıldığı eğitim programında sandık örgütlenmesi hakkında bilgiler verildi.

 

SEÇMEN İLETİŞİMİ

Seminer öncesi bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bu eğitim kapsamında değişik statüden arkadaşlarımızla toplantılar yapacağız” dedi. Daha sonra konuşan Milletvekili Aytuğ Atıcı ise, “5 yıllık çalışma döneminde parti eğitmenlerimize uyum eğitimleri vererek sandık örgütlenmesini anlatacağız. Seçime 3 yıl var. Parti okulumuz, sandık örgütlenmesi projesi ile üyeler ve seçmen arasında etkin bir iletişim kurmayı hedeflemiştir” diye konuştu.

 

37 EĞİTİM BÖLGESİ

Ürettikleri projelerin halk tarafından beğenildiğini dile getiren Atıcı, “Fakat bu projelerin oya dönüşmediğini görüyoruz. CHP ön seçimle demokrasiyi öne çıkarmıştır. Eksikleri gidermek için sandık örgütlenmesi yapacağız. Her sandık için sandık çevresi belinlenecek. Eğitimleri alan arkadaşlarımız evlerde seçmenle temas ederek 365 gün sürekli bir iletişim sağlayacaklar. 37 eğitim bölgesinde stratejik planlama yaptık. Az bir oy farkı ile kaybettiğimiz yerlere öncelik vereceğiz. TBMM Başkanı, AKP’nin sesi olarak laikliğe karşı duruşunu sergiledi. İnşallah halkımız bunları görür” diye konuştu.

26 Nisan 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR