Keskin: Başiskele’nin en büyük sorunu ulaşım

CHP Başiskele İlçe Örgütü’nde geçtiğimiz haftalarda yaşanan istifa ardından İrfan Keskin, İlçe Başkanı olarak seçilmişti. Yeni yönetim kurulu üyeleri...

CHP Başiskele İlçe Örgütü’nde geçtiğimiz haftalarda yaşanan istifa ardından İrfan Keskin, İlçe Başkanı olarak seçilmişti. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile yola çıkan Keskin dün İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim İslamoğlu, yönetim kurulu üyeleri Vacit Çelik ve Hayri Burnaz ile birlikte gazetemize ziyarette bulundu.

 

‘HIZIMIZ KESİLMEYECEK’

Yönetim kurulu üyeleri arsında görev dağılımı yapıldığını açıklayan Başkan İrfan Keskin Başiskele’nin sorunlarına değinerek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kendisinden önceki ilçe başkanının sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını belirten Keskin, ‘Hızımız hiç kesilmeyecek’ dedi.


‘SORUMLULUK GÜCÜ VAR’

İyi bir ekip olduklarını vurgulayan Keskin, ‘İyi bir ekip mantığıyla çıtamızı her geçen gün daha da yükselteceğiz. Adım adım hedefimize ulaşacağız. Sorumluluk gücümüz var. Her şey insana dokunmaktan geçiyor. Siyasette gidip, görmeden, insanlara dokunmadan olmaz. Gidip göreceksin’ şeklinde konuştu.


‘EN AZ 5 MİLLETVEKİLİ’

Siyaset rüzgarının hükümet anlamında güçlülük gösterdiği zaman yerele yansıdığına dikkat çeken Başkan Keskin, ‘Şu an esen Erdoğan rüzgarı. Yeni yönetimimiz, MYK iyi politikalar üretecek. 2015’te en az 5 milletvekili çıkaracağız. Başiskele’nin sorunlarına çözüm bulacağız’ dedi.


GÖLGE EKİBİ KURULACAK

Başiskele’de bulunan 5 beldenin 5’inin de birbirinden kopuk olduğunu dile getiren İrfan Keskin, ‘İlçe hala kent olma özelliğini kazanamadı. İlçenin normal bir çarşısı dahi yok. Beldeler arası bağlantıdan söz etmek mümkün değil. İzmit’e gelmek bile daha kolay. Oluşturacağımız Yerel Yönetim Gölge Ekibi ile sorunları çözeceğiz’ şeklinde konuştu.

 

Yönetim Kurulu’nun görev dağılımı şu şekilde;

İrfan Keskin (Başkan)

Namık Çizmeci (İlçe Sekreteri)

Seyfettin Kılınç (Sayman)

Prof Dr Nermin Ersoy ( Eğitim Sekreteri)

Nabi Canpolat (Bilişim Sorumlusu)

Hayri Burnaz (Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Vacit Çelik (Basın Propaganda ve Kültür Etkinliklerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Hasan Varol ( Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Hikmet Tetik (Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Sevil Çağlar (Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Filiz Duran Kandemir ( Sivil Toplum Örgüt İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Arzu Akyıldız (Çevre ve Sağlık Etkinliklerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Mehmet Ali Karadeniz (Yönetim Kurulu üyesi)

Murat Akan (Yönetim Kurulu üyesi)

Yasemin Ülsoy (Yönetim Kurulu üyesi)

22 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

mahmut geyik - başiskelede heryere ulaşım 5 dk. ne sorunundan bahsediyorsunuz muhalefete bakarmısın ya tutulur cinsten bahaneler üretin.kocaelinin başkentinde oturuyoruz kıymetini bilelim

Yanıtla . 0Beğen 22 Eylül 16:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR