10 bin değil 13 bin kart bastık. Kararlıyız, satacağız..!

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, uzun süreden beri merak edilen kombine kartlar ile ilgili olarak düzenlediği basın toplantısında iddialı konu...

BÜYÜT

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, uzun süreden beri merak edilen kombine kartlar ile ilgili olarak düzenlediği basın toplantısında iddialı konuştu ve 10 bin değil, 13 bin kombine kart bastıklarını, bu kartları da satacaklarını belirtti. Başkan Yavuz basın açıklamasının ardından fikstür çekimi için İstanbul'a hareket etti.

 

Teşekkür etti

Başkan Bahri Yavuz sözlerine teşekkür ederek başladı. Yavuz "28 Haziran'da yönetimimiz göreve başladı. 2. ayın bitmesine 1. hafta kaldı. Bir çok konuda ciddi bir yol aldığımızı düşünüyorum. Bir kaç teşekkürüm var. Bizi burada ağırlayan Hakan Bey'e, son dönemde yaşanan sağlık sorunlarımız ve kontrollerimiz noktasında yöneticilerimizden Prof. Dr. Cumhur Kesemenli'ye, projemiz kapsamında her türlü desteklerinden ötürü Loft Ajans sahibi Efe Bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Efe Bey'in mekanını resmen işgal ettik. Sağ olsunlar hiç bir fedakarlıktan kaçınmadılar. Alt yapı sponsorlarımız Çem-Sam, Imperial Park, Kavanlar ve Atafen bize gönlünü açan büyüklerimiz. Kombine kartlarımızın arka yüzlerindeki reklamlar ile ilgili Sayın Cengiz Kavan'a da desteklerinden ötürü şehrimiz ve kulübümüz ve şahsım adına teşekkür ederim" diye konuştu.

 

Yarının yöneticilerini seçiyoruz

Yavuz yerel basından destek beklediklerini ifade eden Yavuz "Heyecanlı bir ekip ile çalışıyoruz. Bu coşkunun da şehrin yaşamasını ve hiç kimsenin maça yalnız gelmemesini istiyoruz. Kurtarıcı değiliz, kurtarıcı halk. Şehir istiyorsa olacak. Bizler yol açıcıyız. 6-12 yaş grubunu maça getirmek istiyoruz. Yarının yöneticilerini bekliyoruz. Siz basınımızdan da bu konuyu işlemeniz için destek istiyoruz.

 

13.000 kombine bileti satacağız

Başkan Yavuz "10 bin kombine satmak istiyoruz. İddialı bir rakam. Amaç sadece satmak değil, bilet sahiplerini stada getirmek. 117 adet bilbord bastık. Pazartesi'nden itibaren Gebze, Dilovası ve Çayırova hariç her yerde bilbord olacak. 1 hafta boyunca yer alacak. 5000 adet afiş basıldı. Büyükşehir Belediye'den Övünç Bey ve daire başkanı Mustafa Kurt da konu ile ilgili destek verdi. 1000 tane afiş, otobüs ve minibüslerimizde olacak. Belli güzergahlarda -Maça maça- sesleri ile minibüsler stadımıza kalkacak. Buradan doğacak olan maddi giderler ile ilgili de Mustafa Bey yardımcı olacak. 10 bin değil 13.000 kombine bastık. Bunları satacağız. Sloganımızda da dediğimiz gibi. Takımın sahibi değil, sakini olun" şeklinde konuştu.

 

Dağ tarafı kale arkası sadece 19 lira

Başkan Yavuz kale arkası dağ tarafından kombine bilet almak isteyen taraftarların sadece 19 lira ödeyeceğini belirtti. Yönetim kurulu Maraton tribünü kombine bilet fiyatını Kocaelispor'un kuruluşunu temsil eden 66 lira (1966) olarak belirledi. Yol tarafına bakan kapalı kale arkası tribününün Kocaeli'nin plakası olan "41" lira olacağı kombine biletlerde Yeşil Siyahlılar Numaralı B tribününden bilet almak isterse Hodrimeydan'ın kuruluşu olan 89 lirayı (1989) vermesi gerekiyor.

 

Herkesimden insan alabilir

Numaralı A tribünü için kombine bilet almak isteyen Yeşil Siyahlılar da Kocaeli'nin alan kodu olan "262" lirayı verecek ve stadın en özel yerinden takımına destek olacak. Loca ve VIP biletleri satışını yönetim kurulu üyeleri yapacak. Kartlar Pazartesi (yarın) satışa sunulacak.

 

Kombine bilet fiyatları

Kale arkası dağ tarafı: 19 TL

Kale arkası kapalı: 41 TL

Maraton tribünü: 66 TL

Numaralı B: 89 TL

Numaralı A: 262 TL

VIP: Yönetim kurulu tarafından satılacak

24 Ağustos 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR