DERİNCE YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU MEZUNİYET TÖRENİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Derince’nin yıldızı parlayan ve TKY alanında Türkiye Üçüncülüğüne kadar yükselen kurumlarımızdan Yunus Emre İlköğretim Okulu, düzenlenen 2.Bahar Şenli...

BÜYÜT

Derince’nin yıldızı parlayan ve TKY alanında Türkiye Üçüncülüğüne kadar yükselen kurumlarımızdan Yunus Emre İlköğretim Okulu, düzenlenen 2.Bahar Şenliği ve Mezuniyet Töreni ile öğrencilerini mezun etmenin gururunu yaşadı.

Tören Derince 60 Evler Sahili Gösteri Merkezinde Yapıldı.
Derince Yunus Emre İlköğretim Okulu , 2011-2012 Mezunları için, Derince 60 Evler Sahili Gösteri Merkezinde mezuniyet töreni düzenlendi.Okulun İngilizce Öğretmeni Burcu ERKOÇ’un sunumuyla başlayan törene,Derince Belediye Başkan yardımcısı Osman ERGİN, Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Hamiyet KAĞITLI , okul idarecileri, öğretmenler ve veliler katıldı. Törende konuşma yapan Okul Müdürü Ahmet ARSLAN, mezun olan öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi. Öğretmenler adına Sosyal Bilgiler Öğretmen Fuat KATILMIŞ duygu ve düşüncelerini belirten konuşma yaptı.Ardından Okul Birincisi Elif ZALOĞLU mezunlar adına bir ayrılık konuşması yaptı.

DERECEYE GİRENLER
Okul birincisi Elif ZALOĞLU olurken, ikinci Merve Nur BAYIR, üçüncü ise Beyza VARIŞ oldu. Dereceye giren öğrenciler diplomalarını ve ödüllerini Derince Belediye Başkan yardımcısı Osman ERGİN, Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Hamiyet KAĞITLI ve Okul Müdürü Ahmet ARSLAN ‘dan aldılar.

Devir Teslim Yemin Töreni Muhteşemdi

Mezun öğrencilerin sahneye büyük bir Türk Bayrağı ile gelmeleri gösteri merkezinde coşku ile karşılandı .Okul birincisi Elif ZALOĞLU, törende yaş kütüğüne plaka çaktı. Mezun olan 8. Sınıf öğrencileri Bayrak ve Flamayı törenle 7. Sınıf öğrencilerine teslim etti. Mezun olan Dilara ALTUN yönetiminde tüm mezunlar büyük bir coşku ile Yunus Emre Yemin metnini okudular. Öğrencilerin Kep fırlatması sırasında heyecan ve sevinç doruk noktaya ulaştı.

Bizden Biri ‘Eyüp BAĞDAT’

Törende Halkoyunları Öğretmeni Furkan ATALI tarafından hazırlanan Trabzon ekibi ve Fuat KATILMIŞ tarafından hazırlanan Çayda Çıra ekibi muhteşem gösteriler sundular.Bizden Biri sloganıyla Okulun eski mezunlarından Ankara’da Güzel sanatlar bölümünde öğrenimine devam eden ve profesyonel olarak sanat hayatını devam ettiren Eyüp BAĞDAT ve ekibi konuklara güzel şarkılarıyla neşeli dakikalar geçirttiler.

Öğrenciler Senenin Yorgunluğunu Attılar

Şenlik, Müzik Öğretmeni Nimet UÇAR tarafından çalınan ve seslendirilen birbirinden güzel ve hareketli oyun havaları ile doruğa ulaştı.Fen ve Teknoloji Öğretmeni Hakan KORKMAZ.Türkçe Öğretmeni Eryiğit KARATAŞ,Sınıf Öğretmenleri Serpil GÜRGÜL,İlkay BİNBOĞA,Matematik Öğretmeni Musa KURT,Okul Yardımcı Personeli Ahmet ÖZDEMİR ve diğer davetlilerin de katılımıyla eğlenen öğrencilerin coşkusu geç saatlere kadar devam etti.Yapılan organizasyona katkılarından dolayı Derince Belediye Başkanına teşekkür edildi.

07 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR