“Türkiye, 13 Haziran’da MHP iktidarıyla uyanacak”

MHP milletvekili aday adayları önceki gün Baltürk Otel’de bir araya gelerek kendilerini tanıttılar. Toplantıda konuşan İl Başkanı Cemalettin Yaylak, 2...

BÜYÜT

MHP milletvekili aday adayları önceki gün Baltürk Otel’de bir araya gelerek kendilerini tanıttılar. Toplantıda konuşan İl Başkanı Cemalettin Yaylak, 2011 seçimlerinin Türkiye’nin kaderi olduğunu, MHP’nin güçlü bir listeyle seçime gireceğini ve Türkiye’nin 13 Haziran’da MHP iktidarıyla uyanacağını söyledi.

12 Haziran’daki genel seçimlerde iktidar olmak isteyen MHP, seçim çalışmalarını sürdürüyor. MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nın önceki akşam Baltürk Otel’de organize ettiği programda milletvekili aday adayları bir araya gelerek hem kendilerini tanıttılar, hem de istişare toplantısına katıldılar. Toplantıya Gebze’den aday adayların katılmaması dikkat çekti..

GEBZELİLER KATILMADI
Programa MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, yönetim turulundan Salih Uslucan, Ömer Tahsin Cebeci, İzzet Erdem, Hamza Güloğlu ve Gökmen Türengül yer aldı. MHP milletvekili aday adayları Lütfü Türkkan, Hasan Galyan, Neslihan Zorlu, Filiz Kıymaz, Hilal Elmas, Zekai Kahyaoğlu, Hamit Kuş, Aygutşat Selçuk, Turgay Karabulut, İsmail Okumuş, Celal Erdöl, Veysel Çelik, Rıza Tevfik Erdoğan, Zeki Yaşar, Erinç Gürbüz, Kemal Köse, Ruhi Çavdar, Rıza Ağdağ, Dicle Akın, Kader Garipoğlu yer aldı. Milletvekili aday adayları İsmail Kurt, Yüksel Ercan, İsmail Okumuş, Çağdaş Duyar ve Orhan Yıldız programa katılmadı. Çanakkale’de programı olan MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş da toplantıda katılmayanlar arasındaydı.

TÜRRKAN GERGİNDİ
Toplantıda bir araya gelen MHP milletvekili aday adayları sırayla kendilerini tanıttı. Tanıtma sırasında MYK Üyesi Lütfü Türkkan’ın oldukça gerğin olduğu gözlemlendi. Diğer taraftan ise aday adaylardan Ruhi Çavdar ve Kemal Köse sürekli yan yana gelerek basın mensuplarına boy boy fotoğraf çektirdi. İstişare toplantısına katılan 21 milletvekili aday adayı amaçlarının aynı olduklarını söyleyerek ortak mesajlar verdi.

MHP İKTİDAR OLACAK
Milletvekili aday adayları, 2011 seçimlerinin Türkiye’nin kaderi olduğunu, bu yüzden 13 Haziran’da yeni bir Türkiye’ye uyanmak istediklerini belirttiler. MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak yaptığı açıklamada, “Seçim çalışmalarımız başarıyla devam ediyor. 2011 seçimleri Türkiye’nin kader seçimidir. MHP’nin güçlü bir listeyle seçime girecek. Türkiye, 13 Haziran’da MHP iktidarıyla uyanacak. MHP Kocaeli olarak partimizin iktidara gelmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR