Soba: Koalisyon olmazsa erken seçime hazırız

AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, yaptığı açıklamada, ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için koalisyon yapabileceklerini, fakat olmaz ise erken seçime de...

BÜYÜT

AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, yaptığı açıklamada, ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için koalisyon yapabileceklerini, fakat olmaz ise erken seçime de teşkilat olarak hazır olduklarını söyledi. Gebze teşkilatı olarak 7 Haziran seçimlerini başarılı bir şekilde geçirdiklerini dile getiren ilçe başkanı Soba, alınan yüzde 49,1’lik oy oranının bunun göstergesi olduğunu dile getirdi.

 

“TEŞKİLAT OLARAK HAZIRIZ”

Koalisyon görüşmelerinin sürdüğünü dile getiren ilçe başkanı Hasan Soba, “Ülkemiz hükümetsiz kalmamalı. Taşın altına elimize koymaya hazırız. Eğer koalisyon olmaz ise bu sefer millet iradesine başvururuz. Biz Gebze teşkilatı olarak olası bir erken seçime hazırız” dedi.

 

“KİMSEYLE SORUNUMUZ YOK”

Yürütülen koalisyon görüşmelerini yakından izlediklerini dile getiren ilçe başkanı Soba, “Gebze’de ise gerek CHP, gerekse MHP ilçe başkanlarımızla imkan bulduğumuzda görüşüyoruz ve aramızda bir sorun yok. CHP İlçe Başkanı ile koalisyon görüşmeleri ile ilgili bir fikir alışverişimiz olmadı. Anlaşma sağlanırsa o zaman bir araya gelir ve gereken çalışmayı yaparız” dedi.

27 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR