DP’lilerden Türkkan’a destek

Karamürsel’in 11 milletvekili adayını kucaklama programına iştirak eden Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’a Karamürsel’in ilk altın kemerli baş...

BÜYÜT

Karamürsel’in 11 milletvekili adayını kucaklama programına iştirak eden Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’a Karamürsel’in ilk altın kemerli baş pehlivanı Aydın Demir, Petrol İş Yarımca Şubesi eski Başkanı Yaşar Erbaş, DP Karamürsel İlçe eski Başkanı Hayati Erdoğan ve ekibinden de destek geldi.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, ROMATEM Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Ertunga Öney’in konuğu oldu. Türkkan’a milletvekili adayı Filiz Kıymaz, il yönetiminden Salih Yeykan, Muammer Arslan, Şinasi Sarı, Fedai Okumuş, Gölcük İlçe Başkanı İsmail Eroğlu eşlik etti. Ülkemizde herkes GDO’lu ürünlerin kanser yaptığını tartışırken, ki daha bu bilimsel olarak kanıtlanmamasına rağmen, esas tehlike yediğimiz içtiğimiz her şeyde bulunan nişasta bazlı şekerin toplum tarafından bilinmemesindedir diyen Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Çikolatada, büskivide, meşrubatlarda kaşık kaşık kaşık kanser yiyoruz. Kimsenin haberi yok. Üstelik nişasta bazlı şekerin bilimsel olarak kanser yaptığı kanıtlandı. Tehlikeye dikkatinizi çekerim”, dedi.

DP’LİLERDEN DESTEK
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, daha sonra Karamürsel’in 11 milletvekili adayını kucaklama programına iştirak etti. Yoğun bir katılımın olduğu programda Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’ı Karamürsel İlçe Teşkilatı Başkanı Cüneyt Giritlioğlu, yönetimi Halil Yardım, Mustafa İlhan, Yaşar Gülfidan, Zaim Özkut, Ali Küpçü, Cemil Tural, Karamürsel Kadın Kolları Başkanı İlkay Okur ve partililer karşıladı. Ayrıca programda Karamürsel’in ilk altın kemerli baş pehlivanı Aydın Demir, Petrol İş Yarımca Şubesi eski Başkanı Yaşar Erbaş, DP Karamürsel İlçe eski Başkanı Hayati Erdoğan ve ekibi de Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’a destek vermek için hazır bulundu.

BİZLERE DESTEK OLUN
Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’ın bir sonraki durağı Gölcük Trakya İlleri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği oldu. Hükümet ve muhalefetin ülkemizi böldürme çabası içinde olduğunu dile getiren Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Buna izin vermeyeceğiz, kanımızın son damlasına kadar vatanımızı savunacağız. Ülkemizin bağımsızlığı için mücadele edeceğiz. Desteğinize ihtiyacımız var. Bize destek olun, elbirliğiyle güzel günlere kavuşalım” dedi.

DAMAT HALAYI ÇEKTİLER
Son olarak Kocaeli Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen “Ülken İçin Yüreğinle Gel” adlı şölene katılan Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan yaptığı konuşmada bu ülkenin başbakanı bu salondan çıkacak, dedi. Kocaeli ülkü Ocakları İl Başkanı Ramazan Çakırca’nın ev sahipliği yaptığı gecede MHP Milletvekili Cumali Durmuş, MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu, MHP milletvekili adayları Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar, Rıza Ağdağ, Veysel Besnili, İsmail Okumus, Filiz Kıymaz, Veysel Çelik ve Hamit Kuş, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve MHP’nin eski ve yeni yöneticileri, aynı zamanda Türk Eğitim Sen Başkanı Süleyman Pekin, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Büyük de katıldı. Gecede Milletvekili Adayları Lütfü Türkan ve Filiz Kıymaz İstanbul Esenyurt Rumeliler Derneği’nin oluşturduğu folklor ekibi ile birlikte “Damat” halayı çekti.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR