Güneş “12 ilçeyi de alacağız”

CHP Milletvekili Hurşit Güneş ve beraberindekileri Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneğine bir ziyarette bulundu. CHP Milletvekili...

CHP Milletvekili Hurşit Güneş ve beraberindekileri Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneğine bir ziyarette bulundu. CHP Milletvekili Hurşit Güneş ve beraberindekileri Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği eski başkanı Arif Taşçı ve üyeler karşıladı. Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği eski başkanı Arif Taşçı yaptığı açılış konuşmasında CHP’lilere hoş geldin diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

CHP KOCAELİSPOR SAHİP ÇIKACAK

 CHP milletvekili Güneş ise yaptığı konuşmada 12 ilçeye de önem verdiklerini ifade ederek “AKP’lilerin Kocaelispor’a karşı yaptıkları toplumda kırgınlık yarattı. Eninde sonunda bu takıma yardımcı olacaklar. Kocaelispor borcu kapatılamayacak bir borç değil, ödenir. Böyle bir sanayi kentinde Kocaelispor’un düştüğü hale bakın. CHP Kocaelispor her anlamda sahip çıkacaktır"diye konuştu.

12 İLÇE’Yİ ALACAĞIZ

Güneş konuşmasının devamında "Ben CHP’de ileri düzeyde yöneticilik yaptım ve yapıyorum. CHP Kocaeli milletvekiliyim. Benim için heryer önemli. 12 ilçenin hepsini almak istiyoruz. Çalışmalar bu yöndedir.  Benim için her yer bir. Dilovası en çok zorlandığımız yerdi, şimdi en kolay yerimiz oldu. CHP Kocaeli de var bunu herkes böyle bilsin. 12 ilçeyi alacağız, büyük süpriz yaşanacak. Her yerde oyumuz artacak ve kazanacağız. CHP her yerde daha güçlü. Güçlü bir şekilde geliyoruz. Adaylarımız ses getirdi. AKP'nin  artıkp pili bitti. Zaman CHP zamanıdır. AKP hegomanya’sını Kocaeli de yıkacağız. Bu benim 2009 yılından beri hayalimdir.”dedi.

26 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR