Büyükşehir Belediye Meclisi’nde seçim var

Büyükşehir Belediyesi’nin olağan meclis toplantısı 12 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de belediye hizmet binasında yapılacak. Meclis toplantısında Encü...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi’nin olağan meclis toplantısı 12 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de belediye hizmet binasında yapılacak. Meclis toplantısında Encümen Üyeleri, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu, Eğitim, Gençlik ve Kültür Komisyonu, Hukuk Komisyonu, Ulaşım Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Türlü İşler Komisyonu belirlenmesi ve Birliklere üye seçimleri yapılacak. Meclis toplantısında ayrıca 2011 yılı faaliyet ve denetim kurulu raporları görüşülecek.

YETKİ İSTENECEK

SEKA alanında kurulması planlanan, “Bilim Merkezi Tasarım ve Planlama” hizmetinin ihale edilerek hizmet alımı yöntemiyle sürdürülmesi hususunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yetki verilmesi, SEKA 2. Kağıt Fabrikası, Mamul Ambarı Binası Koruma, Onarım ve Yeniden İşlevlendirme Projesi için Büyükşehir Başkanlığı’na yetki verilmesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü arasında Çocuk Şube Müdürlüğü Binasının Tadilatına ilişkin protokolün imzalanması için Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’na yetki verilmesi görüşülecek.

BELDE A.Ş.’YE DEVİR

Derince İlçesi, 60 evler Sahili Anfi Tiyatro yanında bulunan 01 ve 02 nolu binalar ile Körfez İlçesi Tütünçiftlik Sahil Parkında bulunan 01 nolu binanın sosyal tesis olarak kullanılmak üzere 10 yıl süre ile Belde A.Ş.’ye işletilmesinin devredilmesi, “BİYOGAZ” isimli proje için, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İZAYDAŞ Genel Müdürlüğü ve proje yöneticisi kurum ile proje yürütücü kurumlar arasında işbirliği protokolün yapılması hususunda Büyükşehir Başkanına ve Encümenine yetki verilmesi, İzmit Köylerinde Tarımsal Uygulamaların Modernizasyonu” Konulu İşbirliği Protokolü imzalanması için Büyükşehir Belediye Başkanına yetki verilmesi meclis gündemine gelecek.

10 Nisan 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR