Belsa’da köyler için toplantı

Belediyenin Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Kocaeli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İzmit İlçe Gıda Tarım v...

BÜYÜT

Belediyenin Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Kocaeli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İzmit İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksek Okul’undan yetkililer katıldı.

 

KÖYLERİN KALKINMASI İÇİN

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, 30 Mart seçimlerinden sonra köylerin sorumluluğunun kendilerine geçtiğini belirterek “Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan, köylerimizin kalkınmasına büyük önem veriyor. Bu yüzden de köylerde tarım ve hayvancılığı geliştirici projeler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. İl ve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri ve Kocaeli Üniversitesi ile toplantılar yaparak projeler üzerinde görüş alış verişinde bulunuyoruz” dedi.

 

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, 6360 sayılı kanunla tüzel kişiliği sona erdirilip belediyemize mahalle olarak katılan köylerde tarım ve hayvancılık açısından köylerimizin kalkınmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bu çalışmaları koordineli bir şekilde yürütmek amacıyla Kocaeli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İzmit İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi Aslanbey Meslek Yüksek okulu hocalarının katıldığı bir toplantı düzenlemiştir.

13 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR