Anadolu İlköğretim velileri ‘Dostluk’ yemeğinde buluştu

Körfez Anadolu İlköğretim Okulu velileri geleneksel dostluk yemeğinde bir araya geldi. Gönüllerince eğlenme fırsatı bulan veliler, okulun çeşitli ihti...

BÜYÜT

Körfez Anadolu İlköğretim Okulu velileri geleneksel dostluk yemeğinde bir araya geldi. Gönüllerince eğlenme fırsatı bulan veliler, okulun çeşitli ihtiyaçları içinde önemli maddi destek sağladılar.

Körfez Anadolu İlköğretim Okulu Aile birliği gerçekleştirdiği projeleriyle sosyal dayanışmanın en güzel örneklerini sergiliyor. Bu amaçla Körfez Öğretmen Evi’nde Aile Birliği Başkanı Gülten Tülay, yönetim kurulu üyeleri Nagihan Kuzgun, Mürüvvet Çelik ve Esin Şimşek’in ev sahipliğinde düzenlenen dayanışma yemeğine Okul Müdürü İsmail Şengül, öğretmenler ile velilerden kalabalık bir topluluk katıldı.

DOSTLUKLARI PEKİŞTİRMEK
Okul Müdürü Şengül burada yaptığı konuşmasında “Sizlerde biliyorsunuz ki yemek, çay bahane. Önemli olan bu güzel tabloyu oluşturmak, kaynaşmak, dostlukları pekiştirmek. Aile birliğinin çalışmalarına verdiğiniz destekle bunun en güzel örneklerini sergiliyorsunuz” diyerek bu güzel buluşmayı sağlayan aile birliğine, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

OKULUN İHTİYAÇLARI
Başkan Gülten Tülay da dostluk yemeğinden sağlanan maddi katkının okulun çeşitli ihtiyaçları için kullanılacağını belirterek davete katılan konuklara teşekkür edip iyi eğlenceler diledi. İkram ve canlı müzik ile başlayan programda veliler gönüllerince eğlendiler.

05 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR