Belsa Plaza’da vergi yoğunluğu

Vergilerin  son ödeme tarihin yaklaşması üzerine belediyedeki  yoğunlukta da  artış olduğunu söyleyen yetkililer” Aslında vergi ödeme konusunda seçene...

Vergilerin  son ödeme tarihin yaklaşması üzerine belediyedeki  yoğunlukta da  artış olduğunu söyleyen yetkililer” Aslında vergi ödeme konusunda seçenek çok.

 

HAFTA SONU MESAİ VAR

Sadece Belsa da değil Akmeşe’de Alikahya’da, Kuruçeşme’de İzmit Kaymakamlığı’nda Bekirdere Mevlana Kültür Merkezi’nde veznelerimiz bulunuyor. Ayrıca posta çeki ve Ziraat Bankası, Halkbank ve Denizbank şubelerinden de tahsilat yapılmaktadır. Gezici aracımız da kentin muhtelif yerlerinde ödeme kabul ediyor. Bütün bunlara rağmen yoğunluğu göz önünde bulundurarak 31 Mayıs Cumartesi ve 1 Haziran Pazar günleri 8.30-17.30 saatleri arasında da mesai uygulamasında bulunacağız. Mükellefler, Cumartesi ve Pazar günleri Belsa 3.kattaki  Gelir Birimimiz ile İzmit Kaymakamlığı’nda, Bekirdere Mevlana Kültür Merkezinde, Alikahya ve Kuruçeşme’deki veznelerimize vergilerini yatırabilirler” dediler.

 

İNTERNETTEN 1 DAKİKADA ÖDEME

İzmit Belediyesi yetkilileri, internet üzerinden de vergi tahsilatı yaptıklarını hatırlatarak” kredi kartı bulunan vatandaşlar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar belediyemizin resmi internet sitesi www.izmit.bel.tr adresine girerek kolaylıkla ödemelerini yapabilirler. Bunun için ilk etapta belediyemiz internet sitesine girilmeli. Daha sonra sitedeki ONLINE TAHSİLAT kısmı tıklanarak açılan pencereden e-ödeme ya da üyesiz e- ödeme ikonuna basılır. Çıkan sayfadaki TC ya da  belediye sicil numarası girilerek Borç kısmından 1.taksit ya da 2.taksit  dahil borcun tamamı seçilir. Daha sonra kredi kartı bilgileri girilerek ödeme gerçekleştirilir. Ödeme yapıldıktan sonra isteyenler tahsilat dekontunu yazıcıdan alabilirler. Bütün bu işlemler yaklaşık 1 dakika sürmektedir” şeklinde konuştular.

28 Mayıs 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR