İzmitliler, Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Büyükkaya’yı dinledi

Eşi Müjgan Büyükkakaya ile toplantıya katılan Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya, “Avrupa Birliği ve Türkiye İlişkileri” konusund...

BÜYÜT

Eşi Müjgan Büyükkakaya ile toplantıya katılan Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya, “Avrupa Birliği ve Türkiye İlişkileri” konusunda bilgi verirken, Akça Koca Kültür Platformu üyelerinin ülke ve dünya gündemi ile ilgili sorduğu çok sayıdaki soruyu da cevapladı.

İstanbul Üsküdar’daki Fethipaşa Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen yemekli toplantıya; Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, Platform Yönetim Kurulu üyeleri; Dr. İsmail Çapçı, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Dr. Ayşe Zeynep Turan, İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar ile Av. Zeki Hacıibrahimoğlu, Marmara Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Orhan Akınoğlu, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Dr. Oktay Taşolar, Menkul Değerler AŞ Kocaeli Şube Müdürü Cihat Kaymas, Dr. Mehmet Ayas, Ekonomist Necati Pilavcı, Harita Mühendisi Ali Kahraman ve eşleri katıldı.

Toplantı Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu’nun, Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya’ya teşekkür ederek, plaket takdim etmesi ve Fethipaşa Korusu Sosyal Tesisleri merdivenlerinde fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

02 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR