Tomurcuklar’dan anlamlı etkinlik

İzmit Bağçeşme mevkiinde eğitim ve öğretim veren Sevgi Tomurcukları Çocuk Gelişim Merkezi, önemli bir etkinliğe imza attı. Öğrencilerinin anneanne ve...

İzmit Bağçeşme mevkiinde eğitim ve öğretim veren Sevgi Tomurcukları Çocuk Gelişim Merkezi, önemli bir etkinliğe imza attı. Öğrencilerinin anneanne ve babaannelerini ‘Geçmişten Geleceğe’ isimli etkinlik kapsamında okullarında misafir eden kurum ‘Büyüklerimiz, bizim en değerli varlıklarımızdır’ mesajı vererek hem eğlendirdi hem duygulu anlar yaşattı.

 

“BÜYÜKLERİMİZ EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ”

Düzenledikleri etkinlik çerçevesinde bir açıklama yapan Sevgi Tomurcukları Çocuk Eğitim Merkezi Kurucu Müdürleri Zeynep Koçak ve Esma Kalender, “Dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşıyan, toplumumuzun temelini oluşturan, bu güzel ülkeye hizmet etmiş büyüklerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır’’ ifadelerine yer verdi.

 

“ÇOCUK GELİŞİMİNDE ÖNEMLİ ETKİNLİKLER”

Sevgi Tomurcukları Çocuk Gelişim Merkezinde anneanne ve babaannelerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten kurucu müdürler, “Bu tür etkinlikler çocuk gelişiminde önemlidir. Çocuklar, aile bireylerinin kendi dünyalarına aktif olarak katılmalarını isterler. Çocuğunuz ile geçirdiğiniz vakit onun özgüven gelişimi açısından çok önemli olmaktadır. Bizler Sevgi Tomurcukları Çocuk Gelişim Merkezi olarak okul-aile ilişkisini kurmanın ve sürekli hale getirmiş olmanın haklı gururu içindeyiz” dedi.

27 Ocak 2016 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR