JCI’dan Sunum Teknikleri Eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı organize ettiği Kültür Sanat Günleriyle birbirinden önemli eğitim programları yeten...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı organize ettiği Kültür Sanat Günleriyle birbirinden önemli eğitim programları yeteneklerini geliştirmek isteyenlere sunuluyor. Bu kapsamda Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) eğitim verdi. Sunum tekniklerini geliştirmeyi sağlayan presenter eğitimi adı altında etkili sunum tekniklerini anlattı.

SERTİFİKA VERİLDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi düzenlediği Kültür–Sanat etkinlikleri kapsamında Fuar İçi Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenen programda presenter eğitimi adı altında etkili sunuş yöntemleri aktarıldı. Programa eğitimci olarak Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Türkiye Başkan Yardımcısı Öykü İyigün, Genel Sekreter Mikail Çakmak katıldı. Çakmak asistanlığında geçen eğitimden mezun olan 19 katılımcıya sertifika verildi.

ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Merkezi’nde JCI Kocaeli Şubesi’nin ev sahipliğinde, gerçekleştirilen Presenter eğitimi, JCI’nın resmi eğitimleri arasında bulunuyor. Sunum tekniklerini geliştirmeyi sağlayan eğitim, aynı zaman da JCI eğitim kariyerinin ilk basamakları arasında yer alıyor. Tam gün süren eğitimde etkili sunuş tekniklerinin geliştirilmesi ve aktarılmasını görsel öğeleri ve güçlü konuşma kabiliyetini kullanarak dinleyiciler ile bağ kurma yöntemleri katılımcılara aktarıldı. Yetenekleri geliştirmek daha iyi proje raporları hazırlamak ya da herhangi bir toplantıda kendisini daha iyi ifade etmek isteyenlerin katıldığı eğitim sonunda mezun olmaya hak kazanlar sertifika sahibi oldu.

09 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR