Ziraat Odası kongreye gidiyor

  Kocaeli Ziraat Odası’nın mevcut başkanı Yusuf Karaaslan tarafından 2012 yılında toplantılara katılmadıkları gerekçesiyle 44 delege odadan atılmıştı....

 

Kocaeli Ziraat Odası’nın mevcut başkanı Yusuf Karaaslan tarafından 2012 yılında toplantılara katılmadıkları gerekçesiyle 44 delege odadan atılmıştı. Bu delegeler ile oda yönetimi arasında uzun süredir devam eden gerginlik mahkemeye taşınmıştı. Atılan delegelerin başvurusu üzerine Kocaeli 2. İdare Mahkemesi, Ziraat Odası’nda olağanüstü genel kurul yapılmasına karar verildi. Karara göre, genel kurulun 30 gün içinde toplanması gerekiyor.

 

ENTRİKALARLA UĞRAŞTI

Konuyu yargıya taşıyan delegeler, Medya Evi’nde düzenlenen basın toplantısı ile kararı kamuoyu ile paylaştı. Delegeler konuşan Ali Obuz, “Göreve gelir gelmez birlikte seçildiği insanları uzaklaştırmaya çalışan, Yusuf Karaaslan, sadece koltuk hevesini gidermeye çalışmıştır. Entrikalarla uğraşan Karaaslan’ın takkesi düşmüş keli görünmüştür” dedi.

 

EN KISA ZAMANDA

Bu davada haklılıklarının ispatlandığını söyleyen Ali Obuz, “Yalanlarla insanları aldatacağını sananların mumu sönmüştür. Karaaslan, ve yönetiminin kaçacak yeri kalmadı. Başkan her geçen gün suç işliyor. Odamıza yakışan en kısa zamanda olağanüstü genel kuruldur” şeklinde konuştu.

10 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR