Zabıta personeli, sağlık için yürüdü

Kendi içerisindeki birlik ve beraberliği ile birçok program ve aktivite düzenleyen Zabıta Amirliği Körfez Belediye Başkanı İsa Taş, Körfez Belediyesi...

BÜYÜT

Kendi içerisindeki birlik ve beraberliği ile birçok program ve aktivite düzenleyen Zabıta Amirliği Körfez Belediye Başkanı İsa Taş, Körfez Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, Körfez İlçe Sağlık Müdürü Dr. Osman Karaca, Birim Müdürleri ve zabıta personeli düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşüne katıldı.


“Yeni Yıla Sağlıklı Giriyoruz, Sağlığımız İçin Sevdiklerimizle Yürüyoruz”

Aralarında çok sayıda sağlık personeli ve vatandaşın da bulunduğu sağlıklı yaşam yürüyüşü renkli görüntülerin yaşanmasına da neden oldu. Isınma hareketlerinin yapılmasıyla birlikte yürüyüş Tütünçiftlik sahil boyunca devam etti. Neşeli geçen yürüyüşün ardından Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, yürüyüşü gerçekleştirenlere teşekkür etti. Yaklaşık 1 saat süren yürüyüşte Zabıta personeli “Yeni Yıla Sağlıklı Giriyoruz, Sağlığımız İçin Sevdiklerimizle Yürüyoruz” yazılı pankart açtı.


Zabıta Personeli Ayın Zabıtasını Seçti

Birlik ve beraberlik duygusunun en üst seviyede yaşandığı Zabıta Müdürlüğü, kendi aralarında ayın Zabıta Personelini seçti. İşindeki başarılı çalışmalarından dolayı ayın zabıta personeli seçilen zabıta çalışanı İlker Bayrak’ ödülünü Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş ve Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya verdi. Mehmet Gökkaya, “Ayın Zabıta personeli seçilen İlker Bayrak kardeşimizi canı gönülden tebrik ederim. Yapmış olduğu başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Kendi aramızda düzenlediğimiz bu etkinlik bizlere moral ve motivasyon sağlıyor. Düzenlediğimiz etkinlikler bundan sonraki süreçte de devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş Sağlıklı Yaşam yürüyüşü ile ilgili şu ifadeleri kullandı. Başkan Yardımcısı İsa Taş, “Büyük ailemizin vatandaşa açılan kapısı ve bir anlamda vitrini olan zabıta teşkilatımızın düzenlemiş olduğu bu etkiliğe katılan herkese teşekkür ederim. Son derece faydalı olan bu yürüyüşü organize eden arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

23 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR