Reklamcılar buluştu

Yemekli toplantıya bölgenin önde gelen 25 reklamcısı bir araya geldi.  Programa Eray Reklam yetkililerinden Deniz Saraç da katıldı.   Toplantıda kon...

BÜYÜT

Yemekli toplantıya bölgenin önde gelen 25 reklamcısı bir araya geldi.  Programa Eray Reklam yetkililerinden Deniz Saraç da katıldı.

 

Toplantıda konuşan Eray Reklam Kocaeli Bölge Sorumlusu Kadir Karaca, “Biz Eray Reklam olarak bölgeye hizmetimizin 4’ncü yılındayız. Bölgeye İstanbul Alibeyköy’deki depomuzdan her gün sevkiyatla reklamcıların gücüne güç katıyoruz. Her sene daha fazla katılım ile bu sene 3.’sünü düzenlediğimiz yemek programımızı gerçekleştirdik. Sektördeki personel sıkıntıları başlıca gündem maddesi idi. Yeni elemanların reklam sektörü imalatı için yetişmediği ve bu nedenle personel bulunmaması sorununa çözüm arayışındayız. 25 firmanın bir araya gelmesi ayrı bir mutluluk ve başarıdır” dedi.

 

TOPLANTIYA KATILANLAR

Eray Reklam A.Kadir Karaca – Deniz Saraç, Yağmur Reklam Nevzat Bayram, İhsan Ticaret İhsan Oruç, Ert Reklam  Hakan Eryürek, Nokta Reklam A.Ş.  Kadir Yılmaz, Pegasus Reklam, Lıfe Reklam Serkan Öztürk, Macro Dijital Hacı Aydın, Arz Tanıtım Hüseyin Akyüz, Panoled Tahsin Özkıray, Abc Reklam Yücel Öztürk, Hamle Reklam Halil Kayın, Coşkun Reklam  Ümit Demirel, Evreka Reklam  Yavuz Yıldırım – Mete Aydın, Ayrıntı Reklam Gökhan Eser, Cdf Reklam  Cihat Kaçamer, Turan Dijital Recep Turan, Marmara Reklam Hüseyin Demir, Merdan Reklam  Abdurrahim Merdan, 3E Grup Emre Kılıç, Kocaeli Branda Aşkın Sözer, Ck Reklam Volkan Sümüş - Caner Kanyılmaz, İzmit Dijital Erol Orak.

28 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR