Mars Lojistik’ten yeni yatırım

Lojistik sektöründeki liderliğini, yaygın hizmet ağı ile sürekli olarak güçlendiren Mars Logistics, 1 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Kocaeli Çayırova...

BÜYÜT

Lojistik sektöründeki liderliğini, yaygın hizmet ağı ile sürekli olarak güçlendiren Mars Logistics, 1 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Kocaeli Çayırova Şekerpınar’da hizmet vermeye başlayan iki yeni lojistik merkezi ile gelen talep fazlalığına yeterli alan yaratmayı ve organizasyonunu daha hızlı gerçekleştirmeyi hedefliyor.

 

DEV HİZMET ALANI

Mars Logistics; Tuzla’daki yeni merkezi ile birlikte toplam 32 bin 500 metrekarelik alanda modern yönetim sistemleri ile müşterilerine açık, kapalı, serbest ve antrepo gibi tüm depolama ve katma değerli hizmetleri sunacak. Yangın güvenliği için spring sistemi, duman ve alev detektörleri, yangın ikaz sistemi, bağımsız sundurmalı otomatik rampalı açık yükleme alanları, çatıda otomatik açılabilir şeffaf havalandırma ve doğal ışık panelleri gibi günümüzün her türlü lojistik ihtiyacı gözetilerek yüksek teknoloji ile donatılan Şekerpınar Lojistik Merkezi, çevreyolu ve otoban bağlantı noktalarına yakın konumda olmaları sebebiyle büyük ulaşım avantajı sağlıyor.

 

ÇEVRE DOSTU HİZMET

Her iki lojistik merkezinde antrepo ve depo hizmetlerinin yanı sıra, sipariş ve stok takibi ve yönetimi, envanter yönetimi, tersine lojistik hizmetleri, gümrük işlemleri, paketleme, 7/24 AVM dağıtımı, tüm Türkiye'ye dağıtım hizmeti, barkodlama, kalite kontrol işlemleri, etiketleme gibi tüm katma değerli hizmetler sunuluyor. Tesislerdeki tüm iş makinelerini elektrikli olarak tercih eden Mars Logistics, böylelikle depolama alanlarında da çevre dostu olma ilkesini korumayı sürdürüyor.

06 Ağustos 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

Osman Bolat - Ben Japonlar geldikten sonra bu işlere tenezzül etmezler diyordum. Demek ki Japonları da kendilerine benzetmişler! Ben de hukuka başvurdum ama bu süreçler çok ağır işliyor Gökhan Bey, 2013, yıl olmuş 2016 hala sonuç yok! Bu firmaya verdiğim SGK'dan aldığım kıdem tazminatı alabilir yazısıyla bilirkte SGK genel müdürlüğüne gideceğim, olmadı Sayın Bakanımız Faruk Çelik'e kadar çıkarız! Kimsenin mevzuatı uyguladığı filan yok Gökhan, çok yazık! Kanun var ama uygulayan var mı! Yok.

Yanıtla . 0Beğen 06 Ağustos 13:46
02

Gökhan - Osman bey, aynı konuda bana da haksız bir davranışta bulundular 7,5 yıllık tazminatım ödenmedi ve hukuki işlem başlatmak durumunda kaldım.

Çok şaşırdım ve üzüldüm bu kadar büyüme girişimde olan bir kurumun personeline yaşattığı bu haksızlıkları anlamakta zorlanıyorum.

Yanıtla . 0Beğen 06 Ağustos 13:46
01

Osman - Mars Lojistik önce çalışan haklarına saygı duymalı sonra PR işlerine girişmeli. Firma baya kendine gelmiş galiba artık benim 11 yıllık kıdem tazminatımı da ödeyebilecek güçte demektir. Bekliyorum Beyler 10 kasımdan sonra şenlik var.

Yanıtla . 0Beğen 06 Ağustos 13:46
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR