Azeri’nin bahsettiği eski il başkanı Çavdar mı?

Azeri, bahsettiği il başkanına “6 sene başkanlık yaptın, 6 arkadaşın bile yok” sözleri ile eleştiride bulunmuştu. Bu sözlere yanıtın kimden geleceği...

Azeri, bahsettiği il başkanına “6 sene başkanlık yaptın, 6 arkadaşın bile yok” sözleri ile eleştiride bulunmuştu.

Bu sözlere yanıtın kimden geleceği ve söz konusu edilen il başkanının kim olduğu tartışılırken, geçmiş yıllarda bu görevi yürüten isimlerden olan Ruhi Çavdar’dan farklı bir karşılık geldi. Facebook hesabı üzerinden yaptığı yorumunda en az Azeri kadar eleştirel sözler kullanan Çavdar, mesajında ise şu ifadelere yer verdi:

“Siyaseti, şahsi ticaretlerine tahvil eden ikiyüzlü döneklerin mevki ve makam kullanmaları çok acı bir durum. Ayrıca bu iğrençliğe bulaşanların benim partimde üstkurul delegesi ve il yöneticiliği yapması benim adıma utanılacak bir durum. İğrenç bir kimlik ve kişilik sahibi olan bu zevatın yazdığı ve konuştuğu her cümle ile girdiği her ilişkinin faturası da il başkanının sorumluluğu altındadır. Mutlaka da bedelini ödeyecektir.”

Ancak Ruhi Çavdar’ın bu sözlerine MHP’li Erkan Azeri’den de yanıt gecikmedi. Gece saatlerinde bilgisayarın başına geçen Çavdar’a yanıt veren Azeri, bu kez sertlik düzeyini de aşan ifadeler kullandı:

“Gerek 7 Haziran, gerekse 1 Kasım genel seçimlerinde partisi için kılını kıpırdatmayan, kişisel komplekslerinden arınmamış; siyasi kimliğini ANAP’ta bulmuş, ANAP siyasetini MHP’ye taşımış zevatların oluşundan utanıyorum…! Çok şükür ki; siyasi umut tacirliğinden camiamız haberdar, partililerimiz ‘Siyaset Yaptırmıyor .” Sen 31 yaşında ANAP’ta koşarken, Ben 15 yaşında Ülkü Ocaklarında afiş asıyordum...!”

cavdar-001.jpg

 Ruhi Çavdar

 

erkan-005.jpg

 

ruhi-005.jpg

26 Şubat 2016 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR