Artvinlilerin yeni adresi “Doğu Kışla”

Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmek amacıyla Alemdar Caddesi Şen İş Merkezi’ndeki yerinden, İ...

Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği, faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmek amacıyla Alemdar Caddesi Şen İş Merkezi’ndeki yerinden, İzmit Doğu Kışla Parkı’ndaki yeni dernek merkezine taşındı.

Doğu Kışla’da gerçekleştirilen aralık ayı yönetim kurulu toplantısına Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu başkanlık ederken, yönetim kurulu üyeleri Halit Yiğit, İbrahim Durmuş, Musa Özcan, Nihat Tekgümüş, Hüseyin Bülbül, Muhammed Emin Yeten, Osman Şirin, Mustafa Öztürk ve Çetin Alkan hazır bulundu.

 

ARTVİN MUTFAĞI

Toplantıda gerçekleştirilecek faaliyetler ve projeler hakkında istişare edilerek, devam eden ve gerçekleşen çalışmalarını gözden geçirildi. Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden kiraladığı Doğu Kışla Parkı’ndaki yeni merkezinde, Artvin Yöresine ait lezzetlerin yer alacağı “Artvin Mutfağı” oluşturulması için çalışmaların tüm hızıyla sürdürüldüğü ifade edildi.

14 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR