DP, pazartesi günü sahaya iniyor

DP Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, cumartesi günü genel merkezde il başkanlarının toplanacağını, pazartesi günü de sahaya ineceklerini söyledi.DP Koca...

BÜYÜT

DP Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, cumartesi günü genel merkezde il başkanlarının toplanacağını, pazartesi günü de sahaya ineceklerini söyledi.

DP Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, her geçen gün partilerine olan ilginin arttığını söyledi. Derince ve Çayırova’ya en kısa zamanda atama yapılacak diyen İl Başkanı Kadir Ayhan, “ İlçe başkanlığına talipler çok, fakat seçimlerde partimizi en iyi şekilde temsil edecek ilçe başkanları için çalışmalar yapıyoruz. 2 hafta boyunca Derince ile Çayırova ya gidip, çalışmalar yaptım. Bunun yanında Darıca İlçe Başkanı Turgut Bayar ve Gebze İlçe Başkanı Üzeyir Mert ile Çayırova ilçe başkanı hakkında çalışmalar yapıyorlar. Derince de potansiyel var, alt yapı çalışmalarımız var, fakat eski yönetimden kalan maddi sıkıntıları var, bu sıkıntıları atlatıp en kısa zamanda Derince ile Çayırova nın da ilçe başkanları olacak” dedi.

İSTİFAYA KABUL ETMEDİK
Başkan Ayhan, “Kandıra İlçe Başkanı Ender Altınay’ın ve yönetiminin istifa sebebi ben değilim. Onların il yönetimi üst kurul delegeleri ile ilgili sorunları vardı. Bu nedenle Ender Altınay ve yönetimi istifa kararı aldılar, kendileriyle görüşüp istifalarını geri çektiler ve görevlerinin başınhdalır.

KILIÇ’A SEVİNDİM
Başkan Ayhan, “Mehmet Kılıç’ın ilçe başkanlığından istifa edip milletvekili aday adayı olması bizi sevindirdi. Kılıç’a vekillik yakışır. Partimizde milletvekili adaylarının çok olması, partimizin zenginliğini gösterir, hepsini destekliyoruz” açıklamasında bulundu.

RAPOR SUNACAĞIZ
Ayhan, , “Bu haftaki yönetim kurulu toplantımızda yeni ilçe başkanımızı seçeceğiz. Cumartesi günü Ankara’da yapılacak olan toplantıda da, il bazındaki sıkıntıları rapor olarak Genel Başkanımıza sunacağız. Ankara dönüşünün ardından pazartesi günü sahaya iniyoruz ve en kısa zamanda da Genel Başkan Namık Kemal Zeybek Kocaeli’ye geleceğini söyledi. DP olarak pazartesi gününden itibaren seçim startını vereceğiz. Partimizle ilgili tüm seçim hazırlıklarımız yapılmış durumda. Bayrak, poster ve broşürlerimiz hazır, bunlar en kısa zamanda il teşkilatlarına ulaştırılacak” dedi.

08 Şubat 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR