İzmit Belediye Başkanı Doğan Açıklaması

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 3,5 yılda 55 park yaptıklarını belirterek, hedeflerinin 100 park yapmak olduğunu bildirdi.İzmit Belediye Başkanı...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 3,5 yılda 55 park yaptıklarını belirterek, hedeflerinin 100 park yapmak olduğunu bildirdi.
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 3,5 yılda 55 park yaptıklarını belirterek, hedeflerinin 100 park yapmak olduğunu bildirdi.

Doğan, Yuvam Turgut Mahallesi'nde yapımı süren park inşaatında incelemelerde bulundu. Bölgeye daha önce yaptığı ziyaretlerde vatandaşlardan gelen talepleri dikkate aldıklarını kaydeden Doğan, "Halkımız istiyor, biz de imkanlarımız ölçüsünde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Mahallelere yaptığımız inceleme gezileri sırasında, vatandaşların istek ve önerileri, bizlerin çalışmalarında birtakım önceliklerin belirlenmesinde etkili oluyor" dedi.

Yuvam Turgut Mahallesi'nde vatandaşların park talebini dikkate değer bulduklarını ifade eden Doğan, şöyle konuştu:

"Gerçekten de böyle bir tesise ihtiyaç vardı. Vakit kaybetmeden kendi ekiplerinizle çalışmaları başlatarak bu bölgeye yakışır bir parkı gerçekleştirmek üzere yola çıktık. 3,5 yılda 55 park yaptık, hedefimiz 100 park yapmak. Yani 5 yıllık sürede 100 park yaptırmayı amaçlıyoruz. İzmit, yeşil alanların oranı bakımından çok sayıda Avrupa kentinin bile ötesindedir."

Yuvam Turgut Mahallesi'nde inşa edilen parkta futbol ve basketbol sahaları, çok amaçlı spor alanı, oturma birimleri ve pergolalar ile yeşil alanlar bulunacak.

06 Nisan 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR