Küçükkaya: İlk iftarımız Cumhurbaşkanı’na

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, haftalık olarak yaptığı basın açıklamasında kinayeli bir şekilde “Ramazan ayı nedeniyle ilk iftar progr...

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, haftalık olarak yaptığı basın açıklamasında kinayeli bir şekilde “Ramazan ayı nedeniyle ilk iftar programımızı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Marmara Üniversitesi’nden sınıf arkadaşlarıyla yapacağız” dedi.

 

Haftalık basın toplantısında ülke gündemin CHP’ye karşı takınan tavırla ilgili konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “Geçen hafta yoğun bir gündem yaşadık. Türkiye son zamanlarda ciddi tezatlıklar ve gariplikler ülkesi olma yolunda hızla ilerliyor. Geçen hafta sayın genel başkanımıza bütün devlet protokolünün yanında önüne kurşun konulmasına yapılan tepki Türkiye’nin bu durumunu göstermektedir.

 

HABUR’DA CHP KARŞILAMA YAPMADI

“Hatırlarsınız geçen yıllarda haburda teröristlerin karşılanması terörist elebaşı Abdullah Öcalan’ın ülkenin geleceğini şekillendireceğini söyledikleri karşısında bir açıklamada bulunmuştuk. Biz ozamanlarda terörle masada oturulmaz demiştik. Biz ozaman bunları söylediğimizde CHP’yi barış karşıtı olarak söylemlerde bulunmuştu. Günümüzde ise CHP’nin teröre destek veriyormuş gibi lansetme çabaları bulunuyor. Habur’da teröristleri CHP karşılamadı. Teröristlerle masaya CHP oturmadı. Bu konuda en son suçlanacak parti CHP’dir” şeklinde konuştu.

 

CHP’YE ALGI OPERASYONU YAPILIYOR

Küçükkaya, “Bu ülkede en önemli sorun aydınlarımız, gazetecilerimiz ve yazarlarımızdadır. O günlerde İmralı’ya vapur sefeleri yapılırken kimsenin sesi çıkmaz iken şimdi ise CHP’ye karşı bir algı operasyonu yapmaktadır” dedi.

 

CUMHURBAŞKANI ŞOV YAPMAK İSTEDİ

Konuşmalarına devam eden Küçükkaya, “Geçtiğimiz hafta büyük bir spor olan Muhammed Ali’yi kaybettik. Cumhurbaşkanı 2 milyon liraya yakın bütçeyle tüm ailesini cenazeye götürdü. O cenazede kendisi şov yapmak istedi. Cumhurbaşkanımız sever tabutlara dokunup konuşmayı şu aldığı Kabe örtüsünü bir şehit cenazesine götürse daha makbul olmazmıydı ?” diye konuştu.

 

CHP İZMİT İLÇE İFTARI 16 HAZİRAN’DA

Küçükkaya son olarak kinayeli bir şekilde, “CHP İzmit İlçe Örgütü olarak Ramazan ayı nedeniyle ilk iftarımızı Cumhurbaşkanı ve Marmara Üniversitesi’nden sınıf arkadaşlarıyla ilk iftarımızı gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın hangi mekanda nerede isterse sınıf arkadaşlarıyla beraber iftarımızı onlarla beraber gerçekleştireceiğiz” dedi. Asıl Ramazan programlarından bahseden Küççükaya, “ 16 Haziran’da ise CHP İzmit İlçe binasının önünde tüm İlçe örgütü olarak basın mensuplarımız ile iftar gerçekleştireceğiz. CHP olarak bu dönem küçük küçük mahalle iftarlarımız olacaktır” dedi.  

 

Ahmet HAZER

 

14 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

sabir - terörisltlerle dağda çay içip iyi çocuklarıdı diyenler,savcı şehit eden ,polis şehit eden dhcp ci piçlerin cenazasine katılanlar,teröristlerin cenazesine katılanlarda akpartili değildi.Dersim de katliam yapanlar hele hiç değildi.

Yanıtla . 0Beğen 14 Haziran 11:38
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR