Çözüm masasına eğitim verildi

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Çözüm Masası, Kartepe Belediyesi Basın...

BÜYÜT

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Çözüm Masası, Kartepe Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Müdürlerinin katıldığı eğitim programında tecrübe ve bilgi paylaşımında bulundu. Tüm Türkiye’ye ve ilçe belediyelere örnek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası, vatandaşa yönelik hızlı ve etkin hizmet kalitesiyle örnek teşkil ediyor.

DENEYİMLER PAYLAŞILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası tarafından kullanılan elektronik sistem ve deneyimlerin paylaşıldığı eğitimin son derece verimli geçtiğini ifade eden Kartepe Belediyesi yetkilileri, eğitim ve paylaşım için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası yetkililerine teşekkür etti.

15 GÜN İÇİNDE

Çözüm Masası’na telefon, mobil, faks, e-posta veya yüz yüze yapılan talep, şikayet veya öneri başvuruları, ilgili şube müdürlüğüne aktarılarak takip ediliyor. İlgili şube müdürlüğünden alınan cevap yazısıyla başvuru sahibine 4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu kapsamınca yasal süre olan 15 gün içerisinde cevap veriliyor. 

04 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR