Aydın: AKP, hayal dünyasında yaşıyor

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, SP eski İl Başkanı ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın’ı ağırladı. İktidara çatan Ayd...

BÜYÜT

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, SP eski İl Başkanı ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın’ı ağırladı. İktidara çatan Aydın AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in ildeki yüzde 61 oy oranıyla ilgili olarak da “AKP hayal dünyasında yaşıyor. Gözlerini açıp halkın nabzını tutmalıdırlar” dedi.

Mustafa Can başkanlığındaki SP İzmit İlçe Teşkilatı, seçim öncesinde bölgenin nabzını tutmak amacıyla SP eski İl Başkanı ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın’ı ağırladı. Burada İl Başkanı Mustafa Mercan ve Genel İdari Kurul Üyeleri Sinan Ejderoğlu ve Ahmet Kul ile bir araya gelen Aydın Demokrat Parti, Doğru Yol Partisi ve SP’nin ittifakıyla ilgili olarak söylemlere de “SP’nin 42 yıllık bir geçmişi vardır. Türkiye’nin AK Parti’nin iktidarıyla geçen 8 yıl sonrasında tekrar SP’ye ihtiyacı vardır. SP omurgadır ve ayrılanlar sadece bunları taklitten öteye gidemezler. İttifak kurulup çatı altında toplanılacak tek parti var, o da Saadet Partisidir. Türkiye’deki ekonomik sorunlar gittikçe artıyor, milletimizi köleliğe ve dilenciliğe alıştırıyorlar” şeklinde konuştu.

“KOCAELİ BUNU HAKETMİYOR”
Kocaeli için yapılanların yetersiz loduğunu söyleyen Aydın, “Bugün dünyadaki değişimler gerçekleşirken sanayinin merkezi olan ilde sadece köprü yaparak memnuniyet sağlamaya çalışmak acizliktir, vizyonsuzluk. Üstelik cesaretli bir şehir planlanması olmadığı için yapılan her çalışma soruna dönüşüyor. Her kentsel çözüm, ulaşım faciasına dönüşüyor. Kocaeli insanı, her şeyi fazlasıyla hak ettiği halde neden bu hizmet verilmiyor” diyerek mevcut yönetime isyan etti. Aydın basın açıklaması sonrasında esnaf ziyaretinde de bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.

“BU SEÇİM KİM GELSİN SEÇİMİ OLACAK”
İzmit İle Başkanı Mustafa Can, GİK üyeleri Ahmet Kul, Sinan Ejderoğlu, İl Yönetim Kurulu üyelerinden Hüseyin Kanca ve İbrahim Veli ile birlikte gazetemize de ziyarette bulunan Birol Aydın, ilimiz ziyaretiyle ilgili olarak “Baş müşahitler toplantısı için Kocaelideyim. Aralık ayında SP olarak bütün ilçelerde çalışmalar yaptık, seçime bütün gücümüzle çalışıyoruz. Referandumla beraber 4 seçim geçirdik, bu seçimler kim gelmesin seçimleriydi, ama bu seçim kim gelsin seçimi olacak. Milletimizin beyninde kimin geleceği belli, biz bunu ortaya çıkaracağız, herkesin zihniyetinde milli görüş var” dedi.

18 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR