Ünlü: Civelek’in 61’i sadece Trabzon’un plakasıdır

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in yüzde 61 oy oranı hedefledikleri söylemine, “Civelek’in 61 sayısı, memleketi olan...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in yüzde 61 oy oranı hedefledikleri söylemine, “Civelek’in 61 sayısı, memleketi olan sadece Trabzon’un plakası 61’dir” dediler.

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü ve teşkilatı önceki akşam Mevlit Kandili dolayısıyla il teşkilatını ve Başkan Celalettin Yaylak’ı makamında ziyaret etti. Aydın ziyarette geçen hafta Cuma günü yaptıkları “40x40” programını da değerlendirdi. Ünlü, Eksik kalan ve tamamlanması gereken yerlerin olduğunu, ancak yine de yüzde 80 oranla bir başarı elde ettiklerini söyledi. Ünlü ayrıca AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’e Başbakan Erdoğan’ın en az 11 milletvekili söylemine ve Civelek’in yüzde 61 oy hedefine karşılık verdi.

YA TAMAM, YA DEVAM
Yalak ve Ünlü yaptıkları açıklamada, “Eğer belirttiğimiz gibi kendileri oluşturacakları bu listeye halkı ve bizi inandırırlarsa o zaman tamam deriz inanırız. Ancak yapabileceklerine imkan dahi veremiyoruz. Galiba Civelek kendi memleketinin plakası ile oy oranlarını karıştırıyor. Unutmasın ki Kocaeli’de çok çalışan MHP varken, yüzde 61 oranı çok komik. Bizim planladığımız oran yüzde 32 ile 40 arasında yer alıyor. Abartmaya gerek yok. Haziran ayında herkes iki seçenek arasında karar verecek. Ya Türkiye devam edecek, ya da yok olacak” diyerek halkı uyardı.

15 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR