BELSA’daki gizli kapıları yıktık

      İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gültepe Fatih Mahallesi’ndeki Gümüşhane Şiran Yukarıkulaca Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Doğan’a ziyare...

BÜYÜT

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gültepe Fatih Mahallesi’ndeki Gümüşhane Şiran Yukarıkulaca Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Doğan’a ziyarette AKP Meclis üyesi adayı Hüseyin Polattimur, Gültepe Mahalle Muhtarı Yusuf Çevik eşlik etti. Doğan “Belsa’ya ilk taşındığımızda, makam odasının içinde şimdiki CHP adayının zamanından kalma gizli kapılar vardı. Bizler, gizli kapılardan girip çıkmıyoruz.

“GİZLİMİZ SAKLIMIZ YOK”

Bizim vatandaştan gizlimiz saklımız yok. İhalelerimizi bile basının önünde açıkça yapıyoruz. Belsa B Blok’un son katındaki CHP adayının keyif yerini biz halk için spor ve sanat etkinliklerine dönüştürdük. Birileri sefa sürmek için Belsa’yı kullanırken biz ise halkımıza hizmet için kullanıyoruz. Bizim etrafımızda halk var onların etrafında ise rantçılar var. Eskilerden bir şey olmaz. Onların derdi sefa sürmek, bizim ise halka hizmet.

“MÜDÜRLERİ HAPİSTE”

Taşeronları kadroya alacaklarını söylüyorlar. Hepsi yalandır. İşçiyi, taşeronu, memuru bizim kadar düşünmez. Düşünselerdi şu anda birlikte çalıştıkları 9 kişi hapiste olmazdı. Usulsüz yaptıkları işlerin faturasını çalışanlar hapiste yatarak ödüyor. Benim hiçbir müdürüm hapiste değil. Ama o adayın müdürleri hapiste. Biz hiçbir zaman halkımızı kandırmadık, yalan söylemedik” şeklinde konuştu.

12 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR