Kocaeli festivale hazırlanıyor

        Sanayi kenti Kocaeli’nin, ticaretin de başkenti olması için önemli bir adım atıldı. Bu amaçla yola çıkan Kocaeli Ticaret Odası, kent esnafı ve...

 

 

 

 

Sanayi kenti Kocaeli’nin, ticaretin de başkenti olması için önemli bir adım atıldı. Bu amaçla yola çıkan Kocaeli Ticaret Odası, kent esnafı ve tüm ilçeleri kapsayacak bir alışveriş festivali planladı. 12-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilmesi düşünülen festivalin hazırlık toplantılarından ikincisi geçtiğimiz gün Kocaeli Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde yapıldı.

 

SUNUMLAR YAPILDI

KOTO Başkanı Murat Özdağ, Meclis Başkanı Bülent Karagöz ve Hukuk Müşaviri Bülent Taflıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Kocaeli Alışveriş Festivali’nin organizasyonunu üstlenen Almiran Travel Genel Müdürü Mehmet Arda Özdoğan ve İş Geliştirme Müdürü Serkan Balpınar katılımcılara festivalin hazırlık aşamalarını ana hatlarıyla anlattı. Kent esnafının indirim, belediyelerin eğlence ve ulaşım yönüyle destek vermesi planlanan etkinliğe dair önemli kararlar da alındı.

 

3 HAZİRAN’DA TOPLANACAKLAR

Buna göre; 12-27 Ağustos tarihleri arasında belediyelerin yapacağı etkinlikler Kocaeli Alışveriş Festivali programına dahil edilecek. Festival ilçe ilçe yayılarak etkinlik merkezi her gün bir ilçede olacak. Turizm İl Müdürlüğü’nün hayata geçirmeyi planladığı tanıtım TIR’ı da, civar illerde Kocaeli Alışveriş Festivali’nin tanıtımını yapacak. Destekçi ve katılımcı kurumlar, 3 Haziran’da üçüncü toplantıyı yapacak.

 

KATILIM YOĞUN OLDU

KOTO’da yapılan hazırlık toplantısına katılan isimler ise şöyle: Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Dairesi Başkanı Raşit Fidan, İl Kültür ve Turizm Şube Müdür Vekili Hülya Özer, İzmit Belediyesi Kültür Müdürü Muhammet Öztürk, Derince Belediyesi Kültür Müdürü Vekili Levent Baysa, Başiskele Belediyesi Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Safinaz Gülçebi, KSO İletişim Sorumlusu Sema Altun, MARKA Koordinatörü Ahmet Yazıcı, Uzman Kerim Ekrem, İZGİAD Başkan Vekili Yusuf Erenkaya, KOSGEB Kocaeli Hizmet Merkezi Müdürü Yasin Karaoğlu, İzmit Kent Merkezi Derneği Başkanı Ahmet Aydın, TÜRSAB Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, KOTO Turizm Komitesi Başkanı Cafer Kozluca, Ticaret İl Müdürlüğü’nden Emin Altun ve İsmail Sevim.

 

 

21 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR