Necmettin Erbakan’a taziye mesajları

Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:Türk milletinin ve İslam Âleminin başı sağ olsun. Türk siyaseti Erbakan Hoca’dan çok şey öğrendi....

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:
Türk milletinin ve İslam Âleminin başı sağ olsun. Türk siyaseti Erbakan Hoca’dan çok şey öğrendi. Hepimizin, Türk Milleti’nin, Milli Görüş Camiası’nın ve ailesinin başı sağ olsun. Allah Hocamıza rahmet etsin, mekânı cennet olsun.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş:
Ülkemiz büyük bir liderini kaybetmiştir. Tüm Türkiye’nin ve Saadet Partisi’nin başı sağ olsun. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Akbaş Türkiye’nin başı sağ olsun
Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş: Gerek siyasi kimliği, gerekse de örnek teşkil eden bir insan olan Necmettin Erbakan’ı rahmetle anıyorum. Ailesine, yakınlarına ve Saadet Partisi ailesine başsağlığı diliyorum.

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman:
Her ne kadar başka çatılar altında siyaset yapsak da Erbakan Hocanın gönlümüzdeki yeri farklıydı. Merhum Erbakan'a sonsuz rahmet, çocuklarına ve sevenlerine sabırlar vermesini Cebab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

SHÇEK Genel Müdürü İsmail Barış:
Önemli, siyaset, devlet ve gönül adamını kaybettik. Derin teessür içerisindeyim. Allah’tan rahmet geride, kalanlara baş sağlığı diliyorum.

Derince eski Belediye Başkanı Halit Altuntaş:
Gerçekten çok üzüldük. Kendisi Milli Görüş’ün lideridir. Dünya lideridir. Kendisine Allah’tan rahmet, geride kalanlara baş sağlığı diliyorum.

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak:
Ülkemize büyük hizmetlerde bulunmuş Türkiye'nin güçlü huzurlu bir ülke olması için son dakikaya kadar hizmet vermiş bu büyük devlet adamının, Hakk'ın rahmetine kavuşması ülkemiz için çok önemli bir kayıptır. MHP olarak çok derin bir üzüntü içindeyiz.

AKP Kocaeli Belediye Başkanı Muzaffer Baştopçu:
Hepimizin üzerinde emeği olan değerli büyüğümüzü, hocamızı kaybetmenin acısını yüreğimizde hissediyoruz. Hocamızın Türkiye’ye büyük emeği geçmiştir. Yeri doldurulamayacak bir liderdi. Türk milletinin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım:
Siyasi hayatımızın en önemli simalarından, milli ve manevi fikir hayatımızın sembol isimlerinden, Milli Görüş lideri Erbakan Hoca'yı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Ömrü boyunca ülkesine kendini adayan Erbakan Hoca'mızın vefatı bizleri derinden üzmüştür. Allah'tan rahmet diliyor, cenneti mekan olsun diyorum.

“Önemli bir liderdi”
Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman:

Saadet Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakanlarımızdan Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Türk siyasi tarihinin önemli liderlerinden bir döneme imza atan, siyasete kazandırdığı kadrolar her zaman hatırlanacak olan merhum Erbakan'a Yüce Allah'tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

“Mekanı cennet olsun”
HAS Parti Dilovası İlçe Başkanı Fevzi Perk:

Türkiye'ye çok önemli hizmetler kazandırmış, Türk siyasetinde kendisine mümtaz bir yer edinmiş, ayrıca ömrünü öğrenmeye ve öğretmeye adamış bir siyasetçi ve ilim adamıydı. Şahsıyla, mücadelesiyle, davasıyla, ilkeleriyle olduğu kadar bir insan olarak, bir hoca olarak, bir lider olarak da genç nesillere güzel bir örnek teşkil etti. Hocamıza Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum.

“Binlerce Erbakan geliyor”
SP Derince İlçe Başkanı Erkan Katırağ:

Genel Başkanımız Sayın Erbakan, mazlumların yanındaydı. Yeni bir Türkiye yaratmaya çalışıyordu. Dünya lideriydi. Türk halkı kendisini yeterince anlayamadı, takdir edemedi. Şuurlu bir gençlik geliyor, milli duygulara değer veren binlerce Erbakan geliyor. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum.

28 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR