Türkkan: Hedef 2015 seçimleri

Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan 3 adayın yarıştığı cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemize ha...

Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan 3 adayın yarıştığı cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemize hayırlı olmasını temenni eden Türkkan, “Bu seçimin en önemli özelliği, Cumhurbaşkanının doğrudan halk tarafından seçilmesiydi” dedi. Türkkan ayrıca, Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’ın Başbakan iken sergilediği tutum ve davranışları bir kenara bırakması gerektiğini de belirtti.


HALKIN TAKDİRİ

Katılımın az olması, eşit şartlarda bir seçim olmaması gibi birçok faktörü saymak mümkün diyen Lütfü Türkkan, “Çıkan sonuç, halkımızın sandıktaki takdiridir. Halkımızın bu yöndeki tercihine saygı duyuyorum. Recep Tayyip Erdoğan’ı da kutluyorum. Katılım oranı gibi faktörlerin de göz önüne alınarak, durumun daha teferruatlı olarak değerlendirilmesinin doğru olacağı kanaatindeyim” dedi.


ERDOĞAN'SIZ SEÇİME GİRİLECEK

Sözlerini sürdüren Türkkan, “Erdoğan’ın Başbakan iken sergilediği tutum ve davranışları bir kenara bırakması, artık ötekileştirmeyen ve tüm Türk milletini kucaklayan bir Cumhurbaşkanı olması gerekmektedir. Bir erken seçim kararı alınmaz ise, 2015 yılının Haziran ayında yapılaması planlanan milletvekilliği seçimlerinde Türkiye, Erdoğansız bir seçime girecek. Bunu önemsiyorum. Hedefimiz 2015 seçimleridir” şeklinde konuştu.

11 Ağustos 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

ahmet - Hadi yine iyisiniz,,Erdoğansız seçimde belki oyunuzu 1 puan arttırsınız ama sizde bu kafa varken olmaz..Daha geçen haftaki söyleminizde Erdoğan kazanamaz demiştiniz 9 seçimdir kazanıyor ama,Allah ömür verse Ölene kadar girdiği her seçimi kazanır..

Yanıtla . 0Beğen 11 Ağustos 17:22
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR